Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Kompania Piwowarska

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Kompania Piwowarska

Kompanię Piwowarską tworzą - Tyskie Browary Książęce, Browar Dojlidy w Białymstoku oraz Lech Browar Wielkopolski w Poznaniu. Przedsiębiorstwo produkuje takie marki piw, jak Żubr, Lech, Dębowe czy Książęce. Kompania Piwowarska posiada dwa biura w Polsce - główne w Warszawie i oddział w Poznaniu.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma głównie dla początkujących

anonimowo
Zaczynałem w tej firmie i wtedy mi się podobało. Od razu zostałem wprowadzony w struktury firmy, więc wiedziałem co i jak. Nikt nie zostawił mnie samemu sobie, tylko wszystko miałem jasno i klarownie wyjaśnione. Poza tym od początku mogłem liczyć na wsparcie współpracowników. Trafiłem do zgranego zespołu, w którym panowała bardzo dobra atmosfera. Podobało mi się też to, że traktowano mnie tam poważnie. Stawiano mi coraz to nowe wyzwania, dzięki czemu mogłem się rozwijać. Mimo tych dobrych stron, trafiło się też parę słabszych, jak np. średnie wynagrodzenie czy mała szansa na awans. Mimo wszystko mogę polecić pracę w Kompanii Piwowarskiej, ale głównie takim osobom jak ja – czyli z niewielkim doświadczeniem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Brałam udział w rekrutacji na konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej i rekrutacja wyglądała w ten sposób: 1. aplikacja 2. rozmowa telefoniczna 3. rozmowa w biurze

Praktycznie wszystko było bardzo proste. Jedyne co pytali mnie z takich konkretniejszych rzeczy to na ile znam obsługę Excela, Outlooka i Worda. Reszta to moim zdaniem bardziej ogólne sprawy na ten przykład jakie mam doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej, czy pracowałam kiedyś w systemie SAP, ile bym chciała zarabiać, jakie są moje zainteresowania, zalety, od kiedy mogę być dyspozycyjna. Rozmowę tą w biurze prowadziły dwie osoby jeżeli to ma jakieś znaczenie.