Fideltronik

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Fideltronik

Fideltronik to najlepszy w swojej klasie dostawca elektroniki. Swoje usługi oferuje klientom na obszarze całej Europy. Firma jest mocno zorientowana na klienta - łączy nowoczesne technologie z doświadczeniem, dzięki czemu możliwe jest tworzenie innowacyjnych produktów spełniających najbardziej wygórowane oczekiwania.

Fideltronik oferuje klientom kompleksową obsługę, czyli, m.in.:
- szybką ewaluację i wdrożenie pomysłów klienta,
- skrócenie czasów dostaw,
- eliminację istniejących i potencjalnych strat na wszystkich etapach cyklu życia produktu, we wszystkich procesach biznesowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Fajne miejsce prosto po studiach na dobry początek

2016-04-15
anonimowo
Praca w Fideltroniku była dla mnie fajną przygodą. Właśnie przyszedłem prosto po studiach bez wielkich oczekiwań tylko żeby złapać doświadczenie. I doświadczenie po wyjściu od nich miałem. Zarabiałem całkiem nieźle i pracowałem głównie nad ciekawymi projektami.

Na godziny pracy nie miałem co narzekać na atmosferę też nie. Pieniądze dostawałem zawsze zgodnie z umową w terminie. Po jakimś czasie wiadomo, że chciałem czegoś innego ale na tamten moment było to fajne zajęcie
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kupiec (Praca)

2016-06-21
Branża: ZakupyMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz