Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Kamsoft

Nowe technologie / IT

O Kamsoft

KAMSOFT S.A. to firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnego oprogramowania głównie dla medycyny i farmacji. Działa na rynku od 1985 roku jako Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT, a od 2009 roku jako KAMSOFT S.A. Centrala zlokalizowana jest w Katowicach, ale oprócz tego grupa posiada jeszcze 9 oddziałów w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W porządku start

anonimowo
Dziwnie trochę brzmi ten mój tytuł więc wyjaśnię. Tutaj dawało się mieć fajny start w życie zawodowe i powiedzmy że przygotowanie dalsze do swojego zawodu. Jeszcze prościej dawali porządne doświadczenie. Z doświadczeniem szło się dalej już na wyższe stanowisko niż junior i było ok.

W samym Kamsofcie fajnie płacili, atmosfera była spoko i godziny pracy tak samo. Co przeszkadzało - stres i zerowe możliwości przebicia się gdziekolwiek dalej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Programista (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 7.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Nie da się prześlizgnąć z byle jaką znajomością chociaż jednej z tych rzeczy co wymagają w ogłoszeniu. Jest wymaganie i trzeba je spełniać. Nie da się inaczej, bo testują jak mogą. U mnie test z angielskiego w miarę skomplikowany, test z SQL - wymagają dobrej znajomości i test jest na średnim poziomie, niezbyt skomplikowane zapytania i test z języka programowania z jakim się startuje też na średnim poziomie momentami trudniejszy.

  Oprócz testów jest rozmowa o doświadczeniu zawodowym dyspozycyjności okresie wypowiedzenia i oczekiwaniach finansowych. Można się dopytać o coś co konkretnie cię interesuje.