Sitech

Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

O Sitech

Sitech Sp. z o.o. to firma należąca do koncernu Volkswagen, która specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych siedzisk samochodowych. Przedsiębiorstwo działa od 1998 roku - początkowo wyłącznie w Polkowicach, a od 2013 roku także w Głogowie.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo polecam tę pracę!

Operator maszyn produkcyjnych
Super firma, spędziłem tam ponad 2 lata i uważam ten czas za świetne doświadczenie. Jeśli ktoś jest fanem motoryzacji to z pewnością się tam odnajdzie, bo będzie miał z nią do czynienia na co dzień. Nie ukrywam, że pracy momentami jest bardzo dużo i bywa stresująco, ale to już taka branża. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, dobrą płacę oraz duże możliwości rozwoju m.in. poprzez świetny pakiet szkoleń. Ogromnym plusem jest fakt, że można tu kierować swoją ścieżką kariery i istnieje realna możliwość przejścia drogi od pracownika produkcji aż po stanowiska kierownicze.
Pracownicy otrzymują również dofinansowanie na szkołę i studia, karnety do kina oraz inne ciekawe pakiety pracownicze. Ze swojej strony bardzo polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Chocicza MałaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja zaczęła się od tego, że wysłałem zgłoszenie. Potem zaprosili mnie na testy i na spotkanie. Testy wg. nich z tego co się zorientowałem się nazywają kompetencyjno-osobowościowe. Pytań z nich się nie da przytoczyć, były specyficzne i w sumie nie wiem co miały pokazywać. Jeżeli im coś to daje to spoko

W trakcie rozmowy pojawiło się parę pytań o to co chcę robić dalej w życiu, czego bym się chciał uczyć, gdzie się widzę za parę lat, jak sobie radzę z obsługą officea, czemu wybrałem takie studia, jakie mam oczekiwania i ile godziny tygodniowo jestem dyspozycyjny.

Wydaje mi się, że to taki standard rekrutacyjny.