Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Jysk

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Jysk

Firma JYSK oferuje klientom szeroki asortyment obejmujący między innymi elementy wyposażenia oraz dekoracji domu. Pierwszy sklep sieci został otwarty w 1979 roku w Danii, a już pięć lat później założyciel, Lars Larsen, uruchomił oddział zagraniczny. Dzisiaj JYSK to ponad 2200 sklepów w 37 krajach, na przykład w Indonezji, Kazachstanie, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Armenii, we Włoszech oraz w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Za dużo obowiązków, za mało pracowników

anonimowo
Są pewne plusy pracy w Jysk, ale też trochę do poprawy moim zdaniem. Ale zaczynając od pozytywów, to była dobra atmosfera. Poza tym w tamtym okresie czasu zależało mi na elastycznym grafiku i rzeczywiście nie było z tym żadnych trudności. Z wypłatami nigdy się nie spóźniali, więc to też fajnie. Ale socjal mogliby poprawić. Za to najgorszą rzeczą, której nie mogłem już w pewnym momencie znieść była konieczność pracowania za dwóch i to dosłownie. Było za mało ludzi w stosunku do liczby obowiązków. Efektem tego było to, że wszyscy obecni pracownicy byli cały czas przemęczeni. Jakby zwiększyli trochę kadrę to by było ok, a tak to długo w ten sposób nie dało się pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To była na pewno ciekawa rekrutacja. Ale od początku. Po wysłaniu aplikacji dość szybko dostałam telefon z zaproszeniem do ich siedziby. Rekrutacja miała tylko jeden etap i było nim właśnie spotkanie w firmie. Na miejscu przywitał mnie miły pan rekruter. Rozpoczęliśmy od takiej luźnej wymiany zdań na temat Jysk, bo chciał sprawdzić co w ogóle wiem o ich przedsiębiorstwie. Potem część pytań była taka zwyczajna, jak np. o moje doświadczenie i dlaczego nie pracuję już u poprzedniego pracodawcy. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Ale parę pytań mnie zaskoczyło. Były takie typowo na myślenie i wykazanie się kreatywnością. Np. miałam powiedzieć co oznacza dla mnie elastyczność i podać do tego jakieś konkretne przykłady. Widać, że zależało im na tym, żebym nie tylko mówiła jakieś wyuczone formułki, ale też dodała coś od siebie. No i właśnie – często rekruter wymagał ode mnie potwierdzenia moich słów na jakichś przykładach z życia. W sumie to było nawet interesujące. Ogółem mogę powiedzieć, że mi się podobała ta rozmowa.