Jysk

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Jysk

Firma JYSK oferuje klientom szeroki asortyment obejmujący między innymi elementy wyposażenia oraz dekoracji domu. Pierwszy sklep sieci został otwarty w 1979 roku w Danii, a już pięć lat później założyciel, Lars Larsen, uruchomił oddział zagraniczny. Dzisiaj JYSK to ponad 2200 sklepów w 37 krajach, na przykład w Indonezji, Kazachstanie, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Armenii, we Włoszech oraz w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dla studentów

2017-02-01
sprzedawca
Między pierwszym a drugim rokiem studiów pracowałam w Jysk jako sprzedawczyni żeby sobie zarobić na wakacje zaplanowane na koniec września. Potem co roku tak robiłam tylko różnie było z tym gdzie lądowałam.

Z pewnością mogę powiedzieć o Jysk dobrze o atmosferze i wcześniej ustalanych grafikach. Płatność za godzinę była taka sobie, ale jak ustaliliśmy tak było wypłacane w terminie zgodnie z kwotą jaką wyrobiłam. Nie pracowałam tak długo żeby coś wiedzieć o awansach albo innych dodatkowych atrakcjach.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedaż (Praca)

2017-04-09
Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz