Jysk

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Jysk

Firma JYSK oferuje klientom szeroki asortyment obejmujący między innymi elementy wyposażenia oraz dekoracji domu. Pierwszy sklep sieci został otwarty w 1979 roku w Danii, a już pięć lat później założyciel, Lars Larsen, uruchomił oddział zagraniczny. Dzisiaj JYSK to ponad 2200 sklepów w 37 krajach, na przykład w Indonezji, Kazachstanie, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Armenii, we Włoszech oraz w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla studentów

2017-02-01
sprzedawca
Między pierwszym a drugim rokiem studiów pracowałam w Jysk jako sprzedawczyni żeby sobie zarobić na wakacje zaplanowane na koniec września. Potem co roku tak robiłam tylko różnie było z tym gdzie lądowałam.

Z pewnością mogę powiedzieć o Jysk dobrze o atmosferze i wcześniej ustalanych grafikach. Płatność za godzinę była taka sobie, ale jak ustaliliśmy tak było wypłacane w terminie zgodnie z kwotą jaką wyrobiłam. Nie pracowałam tak długo żeby coś wiedzieć o awansach albo innych dodatkowych atrakcjach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedaż (Praca)

2017-04-09
Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

O swojej rozmowie kwalifikacyjnej do Jysk mogę powiedzieć sporo dobrych rzeczy. Było miło to pierwsza sprawa. Wszystko zrozumiale przekazane. Nie trzeba było długo czekać na informacje po tym jak się wysłało CV. Z pytań pamiętam że chcieli się ode mnie dowiedzieć jakie mam doświadczenie i dlaczego chcę tu pracować akurat teraz. Na temat pieniędzy nie za bardzo rozmawialiśmy to znaczy nie było konkretów ile da się zarobić.