invenio

Kontrola Jakości, Motoryzacja

O invenio

invenio zajmuje się świadczeniem usług związanych m.in. z kontrolą jakości, naprawami części samochodowych, outsourcingiem specjalistów oraz szkoleniami. Przedsiębiorstwo stanowi część międzynarodowej marki działającej również w innych krajach Europy, Ameryki i w Australii.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre początki

anonimowo
Z elastycznym czasem, przyzwoitymi zarobkami, pozytywną atmosferą ta firma wyglądała dobrze. Ideałem nie była zapewne nadal nie jest ale się starali być fajnym miejscem pracy. Stabilnym właśnie dobrze płatnym i dla ludzi.

Braki z ich strony objawiały się brakiem dodatków socjalnych albo inaczej benefitów, możliwości rozwoju dla poszczegolnych grup pracowników i np. premii. Nie żeby trzeba było podwyższać pensje ale wiadomo jak jest każdy grosz dodatkowy jest mile widziany.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kontroler jakości (Praca)

Branża: Kontrola JakościMiejsce: WykrotyTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Sympatycznie tak mogę podsumować swoją rozmowę w tej firmie. Podczas rozmowy nie padło ani jedno zaskakujące pytanie wszystko co chcieli wiedzieć to nawiązywało do ogłoszenia przynajmniej tak z tego co pamiętam. Rozmowa miała miejsce dawno temu, ale tą sympatyczną atmosferę do tej pory pamiętam.

Pytań dokładnie to nie jestem w stanie przytoczyć na pewno rozmowa się toczyła wokół mojego doświadczenia i oczekiwań. Na pewno też sami przedstawiali mi to co mogą zaproponować.