Tenneco Automotive Eastern Europe

Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

O Tenneco Automotive Eastern Europe

Tenneco Automotive Eastern Europe to światowy lider wśród projektantów, producentów i dystrybutorów produktów zmniejszających emisję zanieczyszczeń oraz zwiększających wydajność systemów jazdy.

Firma zatrudnia około 29 000 pracowników na całym świecie, posiada ponad 90 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków inżynieryjnych.

Połączenie najnowszych technologii i zdobywanej latami wiedzy sprawia, że Tenneco to synonim wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest ciężko za to ma się dobry start

anonimowo
Praca sama w sobie była ciężka. W tym sensie, że trzeba się było "narobić". Mimo to warto spróbować, bo ma się bardzo dobry start w dalszą karierę. Wynagrodzenie moim zdaniem dawali sensowne i odpowiednie do wiedzy/umiejętności/doświadczenia itp. Można się było rozwijać i uczyć. Praca była nad ciekawymi projektami i w fajnej atmosferze. Do tego dorzucali benefity dodatkowe. Ogólnie moim zdaniem spoko, chociaż socjal sam w sobie mieli słaby. Czasem jeszcze dochodził do tego stres tyle że to spokojnie można przeżyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Operator maszyn (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na spotkaniu rekrutacyjnym puścili nam firm, na którym pokazane było jak ta praca wygląda, trochę o firmie też. Później nas pytali, co sądzimy o tym, co obejrzeliśmy. Plus jeszcze trochę opowiadali o tym, czego od nas oczekują i o specyfice pracy.

Ostrzegali też, że praca jest ciężka i czy na pewno wiemy, na co się decydujemy ;)