Intelenet European Services

3.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Intelenet European Services

Intelenet w Polsce funkcjonuje od roku 2009. Zajmuje się dostarczaniem usługi dużym klientom branży turystycznej. Dotyczy to głównie przejazdów planowania, rezerwacji i pomocy przy rozwiązywaniu problemów wynikłych w trakcie podróży.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Skok na głęboką wodę

2016-02-18
customer service
Jako pierwsze doświadczenie zawodowe - super. Można od razu skoczyć na głęboką wodę i trochę nauczyć się o kontaktach z ludźmi. Na początku, wiadomo, jest ciężko. Ale wszędzie tak jest, zanim człowiek się przyzwyczai do specyfiki pracy.

Ja cenię sobie elastyczne godziny i szansę na naukę. Dzięki tej pracy poszerzyłam horyzonty i pokonałam swoją nieśmiałość, a miałam z nią do tej pory spore problemy. Praca jednak wymagała ode mnie kontaktów z ludźmi, a to zmusiło mnie do przełamania się i choćby za to jestem wdzięczna tej firmie.

Poza tym podszkoliłam język, a to się zawsze przyda, jak nie w pracy, to w życiu :) na pewno lepsze to niż kolejne kursy, tu można po prostu rozmawiać zamiast wkuwać słówka.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista do spraw obsługi klienta z językiem niemieckim (Praca)

2016-03-14
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz