Infovide - Matrix

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Infovide - Matrix

Infovide - Matrix to jeden z głównych polskich dostawców zajmujących się doradztwem oraz rozwiązaniami informatycznymi dla przedsiębiorstw komercyjnych, a także dla administracji państwowej. Spółka jest efektem połączenia dwóch przedsiębiorstw: Infovide S.A. z Matrix.pl S.A.

Od 2007 roku Infovide jest notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma pojawia się także w rankingach największych przedsiębiorstw IT w kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było pozytywnie

2017-01-27
anonimowo
Kojarzą mi się pozytywnie - pracowałem ponad rok dla tej firmy. Sprawdzili się jako dobry pracodawca - płacili normalnie, mieliśmy fajne benefity, atmosferę, bardzo wygodne godziny pracy i do tego praca nie była nudna. Nie ma chyba jednej rzeczy jaką bym mógł im zarzucić.

Teraz nie wiem jak wygląda sytuacja - nawet się tym specjalnie nie interesowałem co i jak z nimi obecnie. Wtedy uważałem, że są dobrą firmą
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Test Developer (Praca)

2016-01-10
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu swojego CV czekałem kilka dni na odpowiedź. Odpowiedzią był link do testu online przesłany emailem. Od razu uprzedzam wszystkich innych śmiałków, którzy zechcą przysiąść do tego testu w ostatniej chwili albo na szybko - nie róbcie tego. Test jest rozległy i naprawdę trzeba się nad nim skupić. Szkoda stracić szansę nie przez brak umiejętności, tylko przez wykonanie go żeby tylko skończyć. Dla mojego stanowiska test obejmował wiedzę m.in. z testowania z wykorzystaniem frameworków, usług RESTful API, Javy, C#, znajomości architektury Microservice itp. Dużo tego było.

Następnie zaprosili mnie na rozmowę, równie mocno merytoryczną. Pytania, które zadawał mi manager też obejmowały wiedzę z wyżej wymienionych tematów, do tego musiałem powiedzieć jakie są moje oczekiwania finansowe i kiedy ewentualnie mógłbym zacząć. Manager zapytał jeszcze o największe sukcesy i porażki w pracy zawodowej.