Infovide - Matrix

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Infovide - Matrix

Infovide - Matrix to jeden z głównych polskich dostawców zajmujących się doradztwem oraz rozwiązaniami informatycznymi dla przedsiębiorstw komercyjnych, a także dla administracji państwowej. Spółka jest efektem połączenia dwóch przedsiębiorstw: Infovide S.A. z Matrix.pl S.A.

Od 2007 roku Infovide jest notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma pojawia się także w rankingach największych przedsiębiorstw IT w kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było pozytywnie

anonimowo
Kojarzą mi się pozytywnie - pracowałem ponad rok dla tej firmy. Sprawdzili się jako dobry pracodawca - płacili normalnie, mieliśmy fajne benefity, atmosferę, bardzo wygodne godziny pracy i do tego praca nie była nudna. Nie ma chyba jednej rzeczy jaką bym mógł im zarzucić.

Teraz nie wiem jak wygląda sytuacja - nawet się tym specjalnie nie interesowałem co i jak z nimi obecnie. Wtedy uważałem, że są dobrą firmą
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie ukrywam, że byłem bardzo zestresowany tą rekrutacją, w końcu to jedno z największych przedsiębiorstw IT w kraju. Stałem przed ogromną szansą rozwoju swojej kariery. Na początek dostałem na maila test, który sprawdzał moją wiedzę. Cóż, poziom odpowiedni dla kogoś, kto… lubi wyzwania. Test był bardzo rozbudowany i sprawdzał wiedzę z wielu obszarów IT.
Nie spodziewałem się tego, ale uzyskałem pozytywny wynik z testu i zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Tutaj też padło trochę pytań typowo na wiedzę, ale były też luźniejsze np. o mnie, jakie mam oczekiwania wobec tej pracy, czym się interesuje, jak bym opisał siebie. Szczerze mówiąc ta część trochę rozładowała mój stres, bo ogólnie to bardzo trudna rekrutacja. Zjadłem trochę nerwów podczas tej rekrutacji, ale mimo to nie wspominam jej źle.