Infosys Poland

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Infosys Poland

Infosys Poland to wiodący dostawca usług outsourcingowych, konsultingowych i technologicznych oraz jeden z największych pracodawców z sektora usług w Polsce. Firma jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited - globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT oraz giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu. Polskie centrum Infosys zatrudnia ponad 2600 specjalistów, świadczących usługi BPO, HRO i ITO dla 25 klientów z całego świata w ponad 20 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należy obsługa podatkowa, Master Data Management, usługi finansowo- księgowe i zakupowe, transformacje biznesowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie ryzykiem.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Praca z dobrymi zarobkami

2016-12-25
Specjalista
Jak wybieram pracę kieruję się paroma rzeczami 1. wynagrodzeniem 2. podejściem do czasu pracy 3. potencjalnymi możliwościami rozwoju. Teraz jako były pracownik Infosysa mogę powiedzieć, że 2 z 3 punktów obowiązkowych realizowali.

Wynagrodzenie odpowiadało temu co zostało wcześniej ustalone. Poza wynagrodzeniem były benefity, które zawsze mogą być fajnym dodatkiem. Podejście do czasu pracy było elastyczne o co mi chodziło. Ewentualne nadgodziny dodatkowo płatne więc się wiedziało, że się nie siedzi za darmo. Z możliwościami rozwoju gorzej. Brak jasnego podziału obowiązków, ścieżek rozwojowych, traktowanie pracownika jak punktu w tabelce. To zdecydowanie minusy tej pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Senior Process Executive (Praca)

2016-07-02
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz