Infosys Poland

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki

O Infosys Poland

Infosys Poland to wiodący dostawca usług outsourcingowych, konsultingowych i technologicznych oraz jeden z największych pracodawców z sektora usług w Polsce. Firma jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited - globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT oraz giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu. Polskie centrum Infosys zatrudnia ponad 2600 specjalistów, świadczących usługi BPO, HRO i ITO dla 25 klientów z całego świata w ponad 20 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należy obsługa podatkowa, Master Data Management, usługi finansowo- księgowe i zakupowe, transformacje biznesowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie ryzykiem.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca z dobrymi zarobkami

Specjalista
Jak wybieram pracę kieruję się paroma rzeczami 1. wynagrodzeniem 2. podejściem do czasu pracy 3. potencjalnymi możliwościami rozwoju. Teraz jako były pracownik Infosysa mogę powiedzieć, że 2 z 3 punktów obowiązkowych realizowali.

Wynagrodzenie odpowiadało temu co zostało wcześniej ustalone. Poza wynagrodzeniem były benefity, które zawsze mogą być fajnym dodatkiem. Podejście do czasu pracy było elastyczne o co mi chodziło. Ewentualne nadgodziny dodatkowo płatne więc się wiedziało, że się nie siedzi za darmo. Z możliwościami rozwoju gorzej. Brak jasnego podziału obowiązków, ścieżek rozwojowych, traktowanie pracownika jak punktu w tabelce. To zdecydowanie minusy tej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Senior Process Executive (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak dla mnie to bardzo fajna opcja z tą rozmową. Widać, że się przykładają do tego, bo oprócz haerowego gadania jeszcze sprawdzają wiedzę kandydata. Jak dla mnie to uczciwe.

No i musiałam opowiedzieć o tym, co robiłam do tej pory, studia, praca itp.

A później dostałam takie bardzo podstawowe pytania z rachunkowości i na nie musiałam odpowiedzieć, ale to nie były trudne pytania, raczej jak ktoś się orientuje w temacie to spokojnie odpowie.