inFakt

Finanse / Ekonomia, Internet / E-commerce, Księgowość / Audyt / Podatki

O inFakt

inFakt Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań księgowych. Firma istnieje od 2008 roku, a obecnie zatrudnia ponad 50 specjalistów i współpracuje z kilkuset księgowymi pracującymi zdalnie. Przedsiębiorstwo otrzymało m.in. nagrody Auler 2011, AppAward 2014 oraz Mobile Trends Awards 2015.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo polecam ambitnym ludziom

Project Menager
To prawda, ludzi tak fajnych jak tu nie spotkałam w żadnej innej pracy ;) każdy się znał na swojej robocie i wiedział, co do niego należy. Firma daje też spore możliwości rozwoju, jak ktoś jest ambitny to sporo tu osiągnie. Moim zdaniem warto przyjść tu zaraz po studiach, ciężko popracować, wyrobić sobie jakąś renomę, pójść o szczebel albo dwa wyżej, bo można. Pod tym względem firma wypada świetnie.

Jednak jest też mnóstwo obowiązków i stresu. I choć wypłata jest wysoka, to jednak nie każdy wytrzyma pracę w takich warunkach, bo po prostu nie każdy dobrze to znosi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Doradca ds. Księgowości (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Niewiele po tym jak wysłałam dokumenty dostałam test z wiedzy do uzupełnienia. Sprawdzali wiedzę głównie z KPiR. Jak zrobiłam test, dostałam od nich prezentacje z informacjami o firmie i zasadach współpracy plus jeszcze ankietę z kompetencji tzw. miękkich.

Później byłam na dwóch rozmowach, ale poinformowali mnie, że możemy to też załatwić przez Skype. Miałam na tyle blisko, że podjechałam do firmy. Na pierwszej rozmowie sprawdzają głównie kompetencje miękkie i pytają o bardzo ogólne rzeczy. Na drugiej chcą doprecyzować informacje z CV, zadają parę pytań merytorycznych i na tym kończy się cały proces. Bardzo dobrze i sprawnie to przeprowadzają trzeba przyznać. Podobało mi się też, że od razu przekazują informacje o zasadach współpracy.