Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Motoryzacja

O Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Otwieramy pola możliwości i zachęcamy do bycia liderem w naszych branżach. We make it possible - Z nami wszystko jest możliwe..


Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Hutchinson jest chemiczną gałęzią Grupy Total www.total.com.


Jesteśmy obecni w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudniamy 41 185 specjalistów z naszej dziedziny w 95 fabrykach w 25 krajach.


W Polsce nasze Fabryki znajdziesz w Żywcu, Bielsku-Białej, Dębicy i Łodzi, gdzie produkujemy przede wszystkim dla branży Automotive w następujących aktywnościach:


- Systemy Transmisji Płynów,

- Systemy Uszczelek Karoseryjnych,

- Systemy Antywibracyjne,

- Systemy Transmisyjne i Systemy Uszczelek Precyzyjnych.


Nasze wspólne wartości - Dziedzictwo, Człowiek, Wspólne Zaangażowanie, Entuzjazm, Miłość do Wyzwań - to fundament, na którym opiera się Hutchinson. Ukazują one, co jest najistotniejsze i co nas odróżnia od pozostałych organizacji. Reprezentują naszą kulturę, a także wskazują sposób, w jaki każdego dnia dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej klasy.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Porządne miejsce do pracy

2016-12-03
anonimowo
Hutchinson dawał porządne miejsce zatrudnienia. Były na pewno sprawy, które mógłby poprawić na przykład na początek zadbać o większe wynagrodzenia albo lepsze ścieżki rozwoju dla pracowników ale nie oszukujmy się nie ma firm idealnych.

Uważam, że tu doceniali pracowników. Pieniądze były zawsze na czas oprócz tego można było korzystać z benefitów. Nikt nie oczekiwał siedzenia do późna ani nie było specjalnej presji. Przez cały okres mojej pracy atmosfera taka, że chciałoby się ją polecać. To ja polecam pracodawcę i pracę
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Kadr (Praca)

2015-12-29
Branża: Human ResourcesMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu CV dostałam od nich maila z testem online. Od razu zaznaczyli, że trzeba na to poświęcić jakieś 30 minut. Sam test był typowym testem na wiedzę - ze względu na stanowisko, o które się starałam, wiedza obejmowała niektóre aspekty prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych. Kilka pytań dotyczyło również Excela. Nie wiem jak prowadzą rekrutację na inne stanowiska, ale pewnie różnych testów można się spodziewać.

Po tym zaprosili mnie na rozmowę. Tu już żadnego zaskoczenia nie było, sympatyczne spotkanie z licznymi pytaniami kierowanymi w moją stronę. Pamiętam tylko niektóre - jakie mam doświadczenie? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy i chce pracować u nich? Czy znam obsługę programu SAP? Czy jestem osobą dokładną? Jakie mam wymagania finansowe? Po tej rekrutacji miałam wrażenie, że to bardzo sensowny pracodawca

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz