Hortex Holding

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Hortex Holding

Hortex Holding to firma zajmująca się produkcją mrożonek, soków, nektarów i napoi. Przedsiębiorstwo działa od 1944 roku i stanowi część Grupy Hortex. Obecnie jest największym polskim eksporterem produktów mrożonych, ale oprócz tego eksportuje również napoje - eksport prowadzony jest do wielu krajów Europy, a także do Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Okej

2016-12-26
PH (przedstawiciel)
Te dobre strony pracy w Hortexie to elastyczne i wygodne godziny pracy, miła atmosfera wśród przedstawicieli, jakość produktów i to na ile są znane. Dodam jeszcze rzeczy oczywiste jak zdobywanie doświadczenia.

Te gorsze strony pracy w Hortexie to niestety wysokość pensji. System premiowy był swojego czasu tak skonstruowany, że ciężko było coś dla siebie wyszarpać. O awansowaniu albo rozwoju takim poza doświadczeniem nie ma co wspominać. Jako przedsiębiorstwo muszą większą wagę przykładać do cen swoich produktów i nie wypuszczać przedstawicieli z gorszymi cenami niż daje sprzedawcom hurtownik. Bardzo możliwe, że doszło do zmian w tym zakresie. Tego im zresztą życzę żeby było lepiej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

2017-01-30
Branża: FMCGMiejsce: RadomTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz