Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Hilti

Doradztwo / Konsulting, Inżynieria / Konstrukcje, Sprzedaż

O Hilti

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, tworząc dla Klienta „Większą Wartość”. Technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych Klientów. Celem Hilti jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy w przyszłości.

Grupa Hilti działa w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 21.000 pracowników, z których dwie trzecie pracuje bezpośrednio w dziale sprzedaży, w centrum obsługi klienta i w doradztwie w zakresie prac projektowych. Posiadamy obiekty oraz własne laboratoria badawcze i rozwojowe w Europie, Ameryce i Azji. Główna siedziba mieści się w Schaan.

Firma Hilti została założona w 1941 roku przez dwóch braci. W ciągu kilkunastu lat z niewielkiej, rodzinnej firmy przekształciła się w międzynarodowy koncern. Od 2000 roku wszystkie akcje Grupy Hilti uprawniające do głosowania znajdują się w posiadaniu Rodzinnej Fundacji Hilti. Takie rozwiązanie gwarantuje długoletnią ochronę życiowego dorobku założycieli firmy. Akcje Grupy, które nie mają prawa głosu, są notowane na giełdzie od 1986 roku.

Polityka korporacyjna Hilti dąży do budowania wartości opartej na wzajemnym zaufaniu.
Tylko integracja interesów wszystkich partnerów krajowych i zagranicznych związanych z Grupą Hilti - pracowników, współpracowników, Klientów, dostawców oraz instytucji finansowych - prowadzi do stworzenia bazy zaufania, która umożliwia długookresowy sukces Grupy Hilti.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Raz lepiej raz gorzej zależy na co patrzeć

anonimowo
Mają tak samo plusy jak i minusy. Plusy to na ten przykład godziny pracy, socjal oraz benefity, atmosfera panująca w miejscu pracy i wysokość proponowanego od początku do końca wynagrodzenia. Z tych powodów ludzie pracują długo. Praca im się podoba jak mi się podobała.

Narzeka się jak wszędzie bez narzekania nie ma pracy. Tu narzekaliśmy wszyscy razem, że korporacja, że brak możliwości awansu i że stres. Czy ktoś jest umie przebrnąć przez te negatywne rzeczy to kwestia indywidualna. Wielu potrafi jak się tak popatrzy po firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do działu sprzedaży w Hitli choć przebiegła bardzo sprawnie i stała na wysokim poziomie merytorycznym. Forma klasyczna: rozmowa telefoniczna+rozmowa w firmie. Pytania dotyczyły mojego doświadczenia w sprzedaży i wiedzy o handlu, umiejętności z zakresu obsługi klienta, tego, czy mam możliwość brania udziału w wyjazdach służbowych i jak widzę siebie na tym stanowisku. Na sam koniec wymieniliśmy kilka zdań w języku angielskim.
Bardzo mili rekruterzy, nie generują niepotrzebnego stresu i są nastawieni przyjaźnie. Fajnie było poczuć, że nie tylko mi zależy.

Najnowsze oferty pracy