Hilti

Doradztwo / Konsulting, Inżynieria / Konstrukcje, Sprzedaż

O Hilti

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, tworząc dla Klienta „Większą Wartość”. Technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych Klientów. Celem Hilti jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy w przyszłości.

Grupa Hilti działa w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 21.000 pracowników, z których dwie trzecie pracuje bezpośrednio w dziale sprzedaży, w centrum obsługi klienta i w doradztwie w zakresie prac projektowych. Posiadamy obiekty oraz własne laboratoria badawcze i rozwojowe w Europie, Ameryce i Azji. Główna siedziba mieści się w Schaan.

Firma Hilti została założona w 1941 roku przez dwóch braci. W ciągu kilkunastu lat z niewielkiej, rodzinnej firmy przekształciła się w międzynarodowy koncern. Od 2000 roku wszystkie akcje Grupy Hilti uprawniające do głosowania znajdują się w posiadaniu Rodzinnej Fundacji Hilti. Takie rozwiązanie gwarantuje długoletnią ochronę życiowego dorobku założycieli firmy. Akcje Grupy, które nie mają prawa głosu, są notowane na giełdzie od 1986 roku.

Polityka korporacyjna Hilti dąży do budowania wartości opartej na wzajemnym zaufaniu.
Tylko integracja interesów wszystkich partnerów krajowych i zagranicznych związanych z Grupą Hilti - pracowników, współpracowników, Klientów, dostawców oraz instytucji finansowych - prowadzi do stworzenia bazy zaufania, która umożliwia długookresowy sukces Grupy Hilti.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Raz lepiej raz gorzej zależy na co patrzeć

anonimowo
Mają tak samo plusy jak i minusy. Plusy to na ten przykład godziny pracy, socjal oraz benefity, atmosfera panująca w miejscu pracy i wysokość proponowanego od początku do końca wynagrodzenia. Z tych powodów ludzie pracują długo. Praca im się podoba jak mi się podobała.

Narzeka się jak wszędzie bez narzekania nie ma pracy. Tu narzekaliśmy wszyscy razem, że korporacja, że brak możliwości awansu i że stres. Czy ktoś jest umie przebrnąć przez te negatywne rzeczy to kwestia indywidualna. Wielu potrafi jak się tak popatrzy po firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po krótkiej rozmowie telefonicznej dostałem się na spotkanie face to face. Spotkanie też jakoś szczególnie długie nie było jak dla mnie wystarczające żeby uzyskać te informacje jakie chciałem. Nie wiem kiedy ale z ogłoszenia pamiętam, że proponują zaproszenie do salonu firmowego żeby zobaczyć jak praca doradców wygląda od środka. Tego nie miałem a wielka szkoda jestem bardzo ciekaw jak jest naprawdę z tą pracą. Pytania nie zaskakują u mnie bardzo mocno opierały się na tym co w cv / w ogłoszeniu. Czy jest się czym stresować... nie ma jak nie ta praca to przecież inna. Lepiej podejść na luzie mówić wszystko co ciekawe o sobie nie przejmować się mówieniem po angielsku. Potem z ludźmi po angielsku tak samo trzeba rozmawiać