Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Aluron

Przemysł / Produkcja

O Aluron

ALURON produkuje systemy aluminiowe wykorzystywane w stolarce okiennej. Firma działa na rynku od 2002 roku. Zakład produkcyjny mieści się w Zawierciu, zaś oddział handlowy w Poznaniu. Przedsiębiorstwo otrzymało liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy wg "Pulsu Biznesu", Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play od KIG oraz Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

było fajnie

spawacz
Pracowałem w Aluronie przez dobre 4 lata. Nie wspominam pracy źle choć do kilku rzeczy można się przyczepić. Nie podobało mi się że często dostawałem polecenia które nie do końca uważałem za dobre z mechanicznego punktu widzenia i które nie do końca powinny być adresowane do mnie. No i z rozwojem kiepsko.
Na start dużo się tam raczej nie zarobi. Trzeba sobie wypracować wyższą pensje. Po jakimś czasie zarabia się jednak nieźle jak na tą okolicę. Pieniądze zawsze wypłacali mi na czas nigdy nie było opóźnienia. Bardzo dobra atmosfera chłopaków wspominam chyba najlepiej ze wszystkiego w tej pracy - większość z nich naprawdę była super. Całkiem dobrze wspominam te 4 lata poza małymi wyjątkami.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance