Harvey Nash Technology

Human Resources, Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Harvey Nash Technology

Harvey Nash Technology stanowi część Grupy Harvey Nash. Firma zajmuje się doradztwem w zakresie IT oraz dostarczaniem rozwiązań związanych ze wsparciem projektów. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ponad 40 biur zlokalizowanych w Europie, Azji, Australii oraz w Stanach Zjednoczonych, w których zatrudnia około 7 tysięcy specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca pozwala na nauczenie się sposobu działania w branży

anonimowo
Fajna opcja do pracy dla osób, które chcą się nauczyć jak działa ta branża HR. Po zdobyciu doświadczenia ludzie zaczynają i próbują odnaleźć dla siebie inną opcję. To znaczy mówiąc wprost lepiej płatną...

W Harvey pieniądze były takie sobie. Tyle, że naprawdę dało się wiele nauczyć i skorzystać ze szkoleń. Stąd to opcja dla początkujących. Jeżeli mam coś poradzić to powinni dołożyć benefity i podnieść wynagrodzenia. Wtedy ci wyuczeni ludzie zostawaliby z nimi. To byłaby jakaś wartość dla firmy moim zdaniem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Konsultant wdrożeniowy ECM (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Do Harvey Nash próbowałam się dostać dwa razy. Za pierwszym razem nawet nie odpowiedzieli na CV, za drugim zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Trochę to przeżywałam, bo niby znam angielski, ale obawiałam się, że w stresującej sytuacji mogę nie wypaść najlepiej.

  W każdym razie spotkanie było profesjonalne, ale właśnie niestresujące. Na początek rozmawiały ze mną dwie osoby. Pytań można się było spodziewać - jakie mam doświadczenie, co wiem o firmie, jak radzę sobie ze stresem, czy byłabym w stanie wygłosić profesjonalną prezentację, czym się zajmuję w wolnych chwilach, czy lubię międzynarodowe środowisko pracy itp. Druga część rozmowy (zaczęła się gdzieś przy pytaniu o prezentację) była po angielsku, ale gładko poszło. Trzecia część spotkania to test do wypełnienia na miejscu. Typowy test z wiedzy, ja cały czas pracowałam w branży, więc nie miałam z nim problemu.