Grupa ZPR Media

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dla początkujących, ale ambitnych

Redaktor
Ze swojego doświadczenia w pracy w tej Grupie mogę powiedzieć tyle - jeśli jesteś młody i ambitny, będziesz tam pasował. Firma dużo wymaga od pracowników - na początek to idealnie. Dzięki temu można się jak najwięcej nauczyć, zdobyć doświadczenie nie tylko teoretyczne do wpisania do CV, lecz także praktyczne.

Otrzymuje się znaczną swobodę działania, ale jednocześnie również wsparcie, gdy jest ono potrzebne. Plus za to, że jeśli pracownik się sprawdza, na pewno z niego nie zrezygnują. Przynajmniej dobrowolnie :)

Z negatywnych stron pracy w Grupie - najłatwiej dostrzec kwestię zbyt niskich finansów, w tym w zasadzie brak możliwości renegocjowania warunków umowy. Brakuje im również dobrego zaplecza socjalnego z podstawowymi benefitami.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance