Grupa Topex

Sprzedaż

O Grupa Topex

Grupa Topex jest polską firmą oferującą konsumentom szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Naszym priorytetem od zawsze są ludzie używający narzędzi, a naszym celem – ułatwianie im życia.


W trakcie ponad 25 lat istnienia zmieniła się skala naszej działalności. Dynamiczny rozwój pozwolił nam zająć pozycję lidera polskiej branży narzędziowej i uczynił z Grupy Topex jednego z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 7 własnych marek z ofertą ponad 5.000 produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji można znaleźć w 40 krajach na całym świecie. Sukces ten zawdzięczamy solidności, dojrzałości, pogłębianiu wiedzy i ciągłemu rozwijaniu kompetencji, które stały się fundamentem dotychczasowych osiągnięć. Bazując na solidnym fundamencie, budujemy nową rzeczywistość – wspólnie przekraczamy granice, realizujemy wspólną wizję i osiągamy sukces.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niby dobrze a czegoś brakuje

anonimowo
Czego brakowało według mnie 1. stabilności tego zatrudnienia 2. większych pensji 3. rozwoju dla pracowników którzy chcą się rozwijać 4. mniejszego stresu

Co można pochwalić w mojej opinii 1. atmosferę biurową 2. godziny pracy 3. benefity pracownicze 4. kursy 5. zdobywanie doświadczenia. Przez to wychodzi tak ni dobrze ni źle, czyli średnio.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy