Grupa Topex

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Grupa Topex

Grupa Topex jest polską firmą oferującą konsumentom szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Naszym priorytetem od zawsze są ludzie używający narzędzi, a naszym celem – ułatwianie im życia.


W trakcie ponad 25 lat istnienia zmieniła się skala naszej działalności. Dynamiczny rozwój pozwolił nam zająć pozycję lidera polskiej branży narzędziowej i uczynił z Grupy Topex jednego z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 7 własnych marek z ofertą ponad 5.000 produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji można znaleźć w 40 krajach na całym świecie. Sukces ten zawdzięczamy solidności, dojrzałości, pogłębianiu wiedzy i ciągłemu rozwijaniu kompetencji, które stały się fundamentem dotychczasowych osiągnięć. Bazując na solidnym fundamencie, budujemy nową rzeczywistość – wspólnie przekraczamy granice, realizujemy wspólną wizję i osiągamy sukces.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Niby dobrze a czegoś brakuje

2017-02-01
anonimowo
Czego brakowało według mnie 1. stabilności tego zatrudnienia 2. większych pensji 3. rozwoju dla pracowników którzy chcą się rozwijać 4. mniejszego stresu

Co można pochwalić w mojej opinii 1. atmosferę biurową 2. godziny pracy 3. benefity pracownicze 4. kursy 5. zdobywanie doświadczenia. Przez to wychodzi tak ni dobrze ni źle, czyli średnio.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz