Grupa Muszkieterów

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Zakupy

O Grupa Muszkieterów

Grupa Muszkieterów to zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami "dom i ogród" Bricomarché. Są największą grupą działającą na zasadzie franczyzy funkcjonującą na terenie Polski (w kategorii supermarketów spożywczych oraz sklepów typu “dom i ogród”).

Na Grupę Muszkieterów składają się rodzinne przedsiębiorstwa, które, połączone pod szyldem jednej marki, tworzą sieć, w której każdy sklep dostosowany jest do potrzeb lokalnej społeczności, przy jednoczesnym zachowaniu standardów grupy.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prosta praca

Kasjer sprzedawca
Prosta praca ale.... ciężka z powodu stresu, problemów z dogadywaniem się z kierownictwem brakiem szansy na byle jaką zmianę.

Jedno szczęście że wypłaty były dobre o czasie przelewane na konto. Oprócz kierownika dało się porozmawiać z resztą ludzi ale na większe przyjaźnie nie było jak liczyć.

Drugi raz się nie zdecydowałem żeby szukać pracy kasjera i nie mam porównania żeby więcej powiedzieć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy specjalista ds. danych (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: SwadzimTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Forma pracy nie wydawała się skomplikowana dlatego można było liczyć na to, że rekrutacja też będzie raczej prosta i była. Tylko i wyłącznie spotkanie z omówieniem CV i dopytaniem o rzeczy jakie im były potrzebne żeby podjąć decyzję o zatrudnieniu. Żeby nie być gołosłownym powiem jakie pytania zadawali. Jakie mam doświadczenie? wykształcenie? czy umiem szybko bezbłędnie pisać na klawiaturze? czy jestem osobą dokładną? od kiedy jestem w stanie pracować? jakie zarobki by mi odpowiadały?Z pytań pamiętam tylko te więcej ich za bardzo nie było. Dużo mówią sami jak się chce można się podpytać o ciekawsze rzeczy.