Grupa Kotrak

Nowe technologie / IT

O Grupa Kotrak

Grupa Kotrak zajmuje się tworzeniem aplikacji biznesowych, integracją systemów IT oraz dostarczaniem systemów ERP. Firma posiada 7 oddziałów w całej Polsce, w których zatrudnia około 300 osób. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 25 lat i do tej pory prowadziło wdrożenia na 4 kontynentach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyzwoicie, całkiem OK

Specjalista ds. sprzedaży
Zaletą tej firmy są ludzie i pieniądze -> zdecydowanie to przemawia "za" tą firmą. Przy przyjaznej atmosferze i ze świadomością porządnego wynagrodzenia lepiej się pracuje. Przede wszystkim chce się pracować. To prawda, że zależność opinii o firmie od działu w którym się pracuje jest ogromna. Trzeba mieć szczęście, bo ciężko wcześniej wysondować gdzie jest lepiej gdzie gorzej. Jak się uda "lepiej" będzie miło. Finansowo jest dobrze szczególnie z premią.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Wdrożeń (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do której nie mam wielkich uwag. Nie ma do czego mieć. Wszystko maksymalnie normalnie. Pytania zwyczajne stresu jako takiego brak. Moment ewentualnie stresujący to rozmowa po angielsku. Nie była trudna nie wymagali skomplikowanego języka. Tylko powiedzmy że to może zestresować jak trzeba płynnie z polskiego przejść na angielski.

Zakres pytań taki jak w ogłoszeniu o pracę plus ewentualnie ciekawsze rzeczy z CV. Od osób z Kotraka można uzyskać informacje na temat zasad pracy, zakresu obowiązków i tego typu spraw o ile się nie wie tego z ogłoszenia właśnie.