Gravet Consulting

Doradztwo personalne, Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Gravet Consulting

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa w branży HR, realizując projekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Zajmuje się m.in. prowadzeniem assessment lub development center, tworzeniem kwestionariuszy Talent Q oraz direct searchem. Firma istnieje od 1995 roku, a jej siedziba zlokalizowana jest w Łodzi.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna praca dla lubiących HR

Anonimowo
W Gravet pracowałam stosunkowo krótko bo niecały rok, ale było to przydatne doświadczenie. Zespół dziewczyn był bardzo przyjazny i pomocny, szczególnie na początku kiedy się jeszcze wdrażałam i nie do końca wiedziałam co i jak. Nie byłam pewna czy to praca dla mnie i chciałam się nieco bardziej rozwinąć, dlatego odeszłam z firmy, ale każdemu kto interesuje się branżą hr polecam śmiało. Super miejsce pracy, fajna atmosfera, świetni ludzi i można się naprawdę sporo nauczyć. Pensje całkiem ok. no i ludzkie godziny pracy. Ogółem nie było na co narzekać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Rekruter (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Aplikowałam do tej firmy jakiś czas temu na stanowisko rekruterki. Cały proces rekrutacyjny określiłabym jako całkiem przyjazny i standardowy. Raczej nic mnie za specjalnie nie zaskoczyło. Na spotkaniu w biurze padały pytania o moje dotychczasowe doświadczenie, pasje oraz o moje mocne i słabe strony. Trochę mimo wszystko się stresowałam, ale panie prowadzące rozmowę były bardzo miłe i pomocne. Odegrałyśmy kilka drobnych scenek symulujących rekrutację kandydatów oraz krótką rozmowę z zakresu doradztwa personalnego. Zadanie były raczej dość proste choć stres i brak doświadczenia nieco dały mi się we znaki. NIestety nie dostałam pracy, ale pozytywnie wspominam to doświadczenie i na pewno pokazało mi co jeszcze muszę podszkolić przed kolejną rozmową.