Główny Inspektorat Transportu Drogowego

Transport / Logistyka

O Główny Inspektorat Transportu Drogowego

Jesteśmy instytucją publiczną, która dąży do zapewnienia bezpieczeństwa transportu drogowego. Podejmujemy wszelkie działania na rzecz ochrony uczciwej konkurencji, poprawy warunków socjalnych w transporcie drogowym, jak również zwiększenia poziomu przestrzegania przepisów zarówno w transporcie, jak i ruchu drogowym.

Od 2011 r. realizujemy projekt „Budowa centralnego systemu automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym”, współfinansowany przez UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych wypadków.

Uczestniczymy w wielu inicjatywach poświęconych tej tematyce. Akcja „Bezpieczny autokar”, "Bezpieczna szkoła Titka", "Bezpieczna Droga do Szkoły", „Dzień otwarty Rallyland – jeździmy bezpiecznie!” czy konferencja „Bezpieczeństwo to MY” to tylko niektóre z naszych działań. Organizujemy kampanie informacyjne i edukacyjne skierowane do specjalistów z branży, osób dorosłych oraz najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Przede wszystkim jednak to codzienną pracą staramy się poprawiać jakość i bezpieczeństwo wykonywanych w Polsce przewozów drogowych.

REKRUTACJA w GITD to:


 • kilka etapów selekcji; 

 • zróżnicowane narzędzia weryfikacji kompetencji:


- testy wiedzy,
- testy kompetencyjne,
- zadania w ramach Assessment Centre,
- rozmowy kwalifikacyjne połączone z wywiadem kompetencyjnym;


 • wieloaspektowe poznanie Kandydatów.Poszukujemy osób zarówno do pracy w obszarze administracyjnym, jak i inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. W szczególności wymagamy:
- umiejętności pracy w zespole,
- chęci do nauki i rozwoju,
- zaangażowania w pracę i kwestie bezpieczeństwa drogowego.

OFERUJEMY


 • możliwość pracy w Warszawie oraz innych miastach Polski, w których mieszczą się nasze jednostki terenowe,

 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanej administracji,

 • doskonalenie kluczowych kompetencji w ramach zindywidualizowanego programu rozwoju zawodowego,

 • różnorodność dostępnych profili zawodowych.Nasze aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie internetowej www.gitd.gov.pl w zakładce Kariera.

PRAKTYKI

Studentom i absolwentom oferujemy praktyki w wybranych biurach. Opiekunowie Praktykantów podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz będą wspierać w okresie wdrożenia. Każdy z Kandydatów może zgłosić się do nas poprzez wysłanie formularza praktyk dostępnego na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok.


Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Za mało płacą

anonimowo
Ja odszedłem z konkretnego powodu: pieniądze. Moim zdaniem za dużo pracy, obowiązku, stresu i odpowiedzialności jak za takie pieniądze. I w sumie to tyle, bo co jeszcze mam pisać, dla przyjemności nikt nie pracuje...

Bo ogólnie poza tym wszystko okej, ludzie w porządku, kasa na czas, ale co z tego, skoro inne firmy oferują o wiele więcej?
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Transport / LogistykaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja bardzo merytoryczna i nieco złożona. Najpierw test z wiedzy dotyczącej branży, późnej testy kompetencyjne sprawdzające m.in. umiejętność organizacji pracy. Były również zadania z Assessment Centre dotyczące rozwiązywania problemów. Czekało mnie również sprawdzenie języka obcego i testy psychologiczne, dopiero później rozmowa kwalifikacyjna. Po tych wszystkich wyzwaniach była to najmilsza część rekrutacji, bardziej zapoznawcza niż merytoryczna. Proces rekrutacji bardzo złożony i wszystko zajęło sporo czasu, ale za to atmosfera była miła. Odpowiedź zwrotną otrzymałem telefonicznie po kilku dniach.