Globallogic

O Globallogic

Globallogic jest międzynarodową firmą działającą na skalę globalną. Zajmuje pozycję lidera w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Firma specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu oraz testowaniu i integracji oprogramowania.
Współpracując z klientami z całego świata, w tym z wieloma znanymi markami budują silną, stabilną pozycję na rynku. Główna siedziba Globallogic zlokalizowana jest w Dolinie Krzemowej w stanie Kalifornia, a centra rozwoju oprogramowania rozmieszczone są na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ekstra praca

anonimowo
Pracuję tu ok 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim mamy dużą swobodę w działaniu, atmosfera w pracy jest świetna, luźna, momentami wręcz rodzinna. Firma ma świetny social, często organizują imprezy integracyjne. Wszyscy pracownicy na każdym szczeblu traktowani są na równi. Czuć, że wszyscy się wzajemnie szanują, a to sprawia, że naprawdę chce się tu pracować. Jeśli chodzi o godziny pracy to są raczej dość elastyczne. Gdybym miał wymienić minusy pracy w Globallogic to nie ma tu premii ani podwyżek co sprawia, że niestety wraz z rosnącym stażem i kwalifikacjami nadal zarabiamy tyle samo. Wynagradza to jednak wysoka pensja podstawowa więc to akurat na plus. Praca może być bardzo rozwojowa i możemy dzięki niej zdobyć super doświadczenie, ale to niestety zależy od tego czy będziemy mieli szczęście i trafimy do ciekawego projektu. Firma nie organizuje też zbyt wielu szkoleń, ale podczas pracy tu ma się dookoła tak wielu specjalistów, że bez problemu można się codziennie uczyć czegoś nowego.
Jak każde miejsce pracy tak i to ma swoje minusy, ale w moim odczuciu plusy zdecydowanie przeważają.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Wyjazdy integracyjne