Globallogic

O Globallogic

Globallogic jest międzynarodową firmą działającą na skalę globalną. Zajmuje pozycję lidera w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Firma specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu oraz testowaniu i integracji oprogramowania.
Współpracując z klientami z całego świata, w tym z wieloma znanymi markami budują silną, stabilną pozycję na rynku. Główna siedziba Globallogic zlokalizowana jest w Dolinie Krzemowej w stanie Kalifornia, a centra rozwoju oprogramowania rozmieszczone są na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca z dobrą wypłatą i w super atmosferze

2016-04-21
anonimowo
Dwie najważniejsze dla mnie rzeczy ta praca spełniała - super wynagrodzenia i super atmosferę. Do tego jeszcze fajna lokalizacja i samo biuro, świetny socjal, elastyczne godziny pracy, super traktowanie wszystkich pracowników bez względu na stanowisko, super imprezy integracyjne raz na jakiś czas itp. itd...

Oczywiście, żeby nie było, że praca miała same zalety. Miała też wady np. trzeba było pracować. Nie no żartuję, tak na serio to wady to np. mało szkoleń i innych douczających elementów, duże rotacje na poziomie wszystkich stanowisk, nie ma podwyżek ani systemu premiowego itp. itd.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie