Gi Group

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Gi Group

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Dzięki relacyjnemu podejściu do procesu rekrutacyjnego i partnerskiej współpracy z naszymi Klientami z łatwością łączymy oczekiwania kandydatów z potrzebami rekrutacyjnymi naszych Klientów. Wysokie standardy naszej pracy oraz współpracy z kandydatami i pracodawcami zostały docenione Certyfikatem Rzetelnej Firmy oraz Lloyd’s Register LRQA.


W ramach działań Grupy Gi, w skład której wchodzą m.in. spółki: Wyser i QiBit,


oferujemy m.in.:


 


- rekrutacje stałe
- rekrutacje tymczasowe


- head hunting 
- outplacement
- Assesment Center
- raporty rynkowe


 


Pracujemy dla Klientów wielu branż, w tym:  IT i nowe technologie, nieruchomości i budownictwo, finanse i bankowość, BPO/SSC, a także ubezpieczenia i produkcja.


Łączymy specjalistów – liderów swoich branż, z pracodawcami oferującymi im rozwój zawodowy i sprecyzowaną ścieżkę kariery. Pomagamy zmotywowanym kandydatom indywidualnie kształtować ich drogę zawodową, a absolwentom wkroczyć na rynek pracy.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Opłaca się zaczynać w Gi

2016-11-30
Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nie miałam doświadczenia prawie żadnego więc najpierw musiałam się nauczyć zanim zaczęłam tak na dobre pracować. Gi Group dało mi właśnie taką możliwość i nawet mimo, że nie było idealnie, lubiłam tam pracować.

Ten rok w Gi był bardzo owocny, że się tak wyrażę. Przyniósł mi dużo przydatnego doświadczenia, nauczył mnie wszystkiego o rekrutacji co powinnam na tym etapie wiedzieć. Pod względem zarobków było warto, bo dobrze się zarabiało. Najlepszy był zespół sami tacy fajni ludzie, że nie wiem jak ich się udało tak dobrać. Fajne wspomnienia :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

rekruter (Praca)

2016-02-22
Branża: Doradztwo personalneMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz