Gi Group

Doradztwo personalne, Human Resources

O Gi Group

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Dzięki relacyjnemu podejściu do procesu rekrutacyjnego i partnerskiej współpracy z naszymi Klientami z łatwością łączymy oczekiwania kandydatów z potrzebami rekrutacyjnymi naszych Klientów. Wysokie standardy naszej pracy oraz współpracy z kandydatami i pracodawcami zostały docenione Certyfikatem Rzetelnej Firmy oraz Lloyd’s Register LRQA.


W ramach działań Grupy Gi, w skład której wchodzą m.in. spółki: Wyser i QiBit,


oferujemy m.in.:


 


- rekrutacje stałe
- rekrutacje tymczasowe


- head hunting 
- outplacement
- Assesment Center
- raporty rynkowe


 


Pracujemy dla Klientów wielu branż, w tym:  IT i nowe technologie, nieruchomości i budownictwo, finanse i bankowość, BPO/SSC, a także ubezpieczenia i produkcja.


Łączymy specjalistów – liderów swoich branż, z pracodawcami oferującymi im rozwój zawodowy i sprecyzowaną ścieżkę kariery. Pomagamy zmotywowanym kandydatom indywidualnie kształtować ich drogę zawodową, a absolwentom wkroczyć na rynek pracy.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Opłaca się zaczynać w Gi

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nie miałam doświadczenia prawie żadnego więc najpierw musiałam się nauczyć zanim zaczęłam tak na dobre pracować. Gi Group dało mi właśnie taką możliwość i nawet mimo, że nie było idealnie, lubiłam tam pracować.

Ten rok w Gi był bardzo owocny, że się tak wyrażę. Przyniósł mi dużo przydatnego doświadczenia, nauczył mnie wszystkiego o rekrutacji co powinnam na tym etapie wiedzieć. Pod względem zarobków było warto, bo dobrze się zarabiało. Najlepszy był zespół sami tacy fajni ludzie, że nie wiem jak ich się udało tak dobrać. Fajne wspomnienia :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  rekruter (Praca)

  Branża: Doradztwo personalneMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie
  O Tobie
  O Tobie:Wiedza o Firmie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa miała dwa etapy.

  Podczas pierwszego zadzwonił do mnie pan (HR?), który na wstępie powiedział, że pracy jest strasznie dużo i się spieszy ;) dlatego rozmowa była krótka i o konkretach: doświadczenie, dlaczego akurat ich firma, czy uważam, że mogą mi pomóc w rozwoju zawodowym (no tak, inaczej bym nie aplikował), jakie mam oczekiwania finansowe.

  Wszystko było okej, zgodziliśmy się co do wynagrodzenia, więc umówiliśmy się na spotkanie już w siedzibie firmy.

  Tam pytania w większości się powtórzyły, z tym, że dokładniej mówiliśmy o moich doświadczeniach zawodowych i kompetencjach społecznych.

  Sporo było pytań dotyczących nastawienia do innych ludzi, chociażby co robię, kiedy jestem zdenerwowany na rozmówcę, a nie mogę tego okazać. Trzeba było trochę pomyśleć nad niektórymi kwestiami, ale generalnie praca z ludźmi wymaga specyficznego podejścia, nie było więc w tych pytaniach niczego dziwnego.