GfK Polonia

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O GfK Polonia

GfK SE to powstały w 1934 roku koncern o zasięgu międzynarodowym, do którego głównych zadań należy badanie opinii publicznej. W skład tej grupy wchodzi obecnie 115 spółek ze 100 krajów świata. Firma zatrudnia łącznie ponad 10 000 osób.

Polski oddział funkcjonuje od roku 1990 i zajmuje się realizowaniem wszelkich rodzajów badań marketingowych i opinii publicznej w ramach trzech działów: Custom Research, Retail and Technology oraz Media.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Wygodna praca dorywcza

2017-03-03
Telemarketerka
Widzę same plusy z takiej pracy. Można super łatwo to połączyć z innymi zajęciami jakie się ma czy to ze stałą pracą zawodową czy ze studiami itp. Elastyczność jest pełna tak jak wygoda.

Ma się kontakt z ludźmi jednocześnie na tym zarabiając. Wszystko jest bardzo dobrze płatne więc się opłaca. Nie ma problemów z kontaktem z firmą ani z płatnościami za wykonaną pracę. Nie trzeba się przy tym wysilać umysłowo tylko wystarczy chcieć pracować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystent ds. przetwarzania danych (Praca)

2017-03-26
Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz