GfK Polonia

Badania i Rozwój, Doradztwo / Konsulting

O GfK Polonia

GfK SE to powstały w 1934 roku koncern o zasięgu międzynarodowym, do którego głównych zadań należy badanie opinii publicznej. W skład tej grupy wchodzi obecnie 115 spółek ze 100 krajów świata. Firma zatrudnia łącznie ponad 10 000 osób.

Polski oddział funkcjonuje od roku 1990 i zajmuje się realizowaniem wszelkich rodzajów badań marketingowych i opinii publicznej w ramach trzech działów: Custom Research, Retail and Technology oraz Media.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wygodna praca dorywcza

Telemarketerka
Widzę same plusy z takiej pracy. Można super łatwo to połączyć z innymi zajęciami jakie się ma czy to ze stałą pracą zawodową czy ze studiami itp. Elastyczność jest pełna tak jak wygoda.

Ma się kontakt z ludźmi jednocześnie na tym zarabiając. Wszystko jest bardzo dobrze płatne więc się opłaca. Nie ma problemów z kontaktem z firmą ani z płatnościami za wykonaną pracę. Nie trzeba się przy tym wysilać umysłowo tylko wystarczy chcieć pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent ds. przetwarzania danych (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa telefoniczna wyglądała tak jakby miała być tylko formalnością najważniejsza w mojej opinii była rozmowa w biurze taka normalna jak to zawsze rekrutacyjne wyglądają. Tutaj sprawdzali angielski i trzeba było w związku z tym rozmawiać trochę po polsku trochę po angielsku. Wymagali ode mnie ogarnięcia i dobrej organizacji, znajomości MS office i informacji na temat dyspozycyjności. Nie czuło się przynajmniej na tej części w tej mojej rekrutacji, że to w ogóle jest rekrutacja. Miło i przyjemnie