G2A

Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż, Internet / E-commerce

O G2A

G2A.COM to międzynarodowa firma działająca w branży gier komputerowych oraz innych produktów cyfrowych. Założona w 2010 roku G2A to obecnie najszybciej rozwijający się gamingowy marketplace na świecie. Z raportu Similarweb wynika, że firma jest drugim najpopularniejszym wyrażeniem wyszukiwanym w Internecie w powiązaniu z grami. (https://www.g2a.co/presentation/index.html#the-fastest-growing)

G2A.COM zainwestowała już ponad 25 milionów euro w rozwój ekosystemu G2A, tworząc własną platformę płatniczą - G2A Pay. Firma nie boi się inwestować również w nowe technologie, tworzy własny projekt w Virtual Reality – G2A Land, oraz szybko rozwijające się trendy - jest jednym z największych sponsorów w eSporcie, inwestując w niego ponad 6 milionów euro.

G2A.COM nie są obce akcje charytatywne i razem z Gaming4Good i Save the Children zebrało ponad 500 tysięcy dolarów na pomoc dla dzieci z całego świata. 

Współpracując z takimi firmami PayPal, Google czy MSI, G2A znajduje się na czele branży gier oraz eSportu. Również klienci doceniają firmę, gdyż ze 100 tysięcy opinii o usługach G2A na Ebay.com 99,4% to opinie pozytywne (http://stores.ebay.de/g2astore).

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma mówiąc krótko

2016-09-13
anonimowo
Mówiąc krótko i wprost to jest fajna firma. Ma więcej plusów niż minusów. To nie jest trudne skoro minus jest jeden - możliwości (ich brak) awansu.

Cała reszta rzeczy o czym by się nie pomyślało to plus. Większy albo mniejszy w zależności od tego kto na co stawia. Ja do plusów zaliczałem: szkolenia, elastyczne godziny pracy, atmosferę, ludzi, pieniądze, równowagę między czasem poświęconym na pracę a na życie prywatne, benefity pozapłacowe, ciekawe projekty i nowoczesne technologie. Nie wiem czy potrzeba coś więcej w pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy