Genexo

Nowe technologie / IT, Farmaceutyka / Medycyna

O Genexo

Genexo Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją suplementów diety, leków, preparatów probiotycznych, a także systemów do monitorowania stężenia glukozy we krwi (glukometrów). Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku, a obecnie eksportuje swoje produkty m.in. do Gruzji, Rosji, republik nadbałtyckich oraz na Ukrainę.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jakby nie patrzeć było fajnie

anonimowo
Ten czas w Genexo pokazał mi, że praca może być fajna, że można w niej poznać sympatycznych ludzi, nie stresować się i nie czuć ogromnej presji. A przy tym dosyć dobrze zarabiać tak żeby się nie martwić czy wystarczy do końca miesiąca. Pokazał mi, że da się podchodzić do pracowników z szacunkiem a przy tym od nich wymagać. Pracę jak widać wspominam bardzo dobrze a jedyne czego mi brakowało to bardziej rozbudowany socjal. Do innych rzeczy związanych z pracą nie mam uwag. Zdobyłam doświadczenie co okazało się bezcenne w późniejszym życiu zawodowym.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  O Tobie
  O Tobie:Wiedza o Firmie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowę kwalifikacyjną do firmy Genexo wspominam raczej w porządku. Całość przeprowadzona miło, profesjonalnie i sprawnie. Dobry kontakt z rekruterami i dość szybko można liczyć na odpowiedź zwrotną. Pytania raczej standardowe związane z cv, wykształcenie, doświadczenie, mocne i słabe strony. Zwracają dość sporą uwagę na to czy wykształcenie lub poprzednie doświadczenia zawodowe są związane z branżą. Warto przed spotkaniem poczytać co nieco o samej firmie oraz o ich produktach. Na rozmowie padło kilka pytań z tym związanych, a na pewno można dzięki tej wiedzy złapać sporego plusa.