Chassis Brakes International

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Chassis Brakes International

Chassis Brakes International is one of the world’s largest manufacturers of automotive foundation brakes and foundation brake components.

The Group’s primary products, which include disc brakes, drum brakes, rotors (disc and drum) and automated parking brakes, are sold directly to original equipment manufacturers and through various aftermarket channels. The Group employs 5.000 associates at 27 manufacturing facilities and engineering centers in every continents.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Duża międzynarodowa firma

2016-05-29
anonimowo
Duża międzynarodowa i ciągle rozwijająca się firma daje szansę na wybicie się. Jest stresująco - do tego można się przyzwyczaić. Przynajmniej ma się dobry motywator w postaci wypłaty. Oferowane przez nich pieniądze są na tyle dobre, że chce się starać.

W trakcie jak ja tam pracowałem pracowali tam bardzo pozytywni ludzie i dzięki nim była lepsza atmosfera. Chociaż tego stresu też nie brakowało. Plusem była też ta międzynarodowość, bo się ma wpis z dużej firmy do CV i można było podszkolić język.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz