Futuro Finance

Finanse / Ekonomia

O Futuro Finance

Jesteśmy niezależnym doradztwem finansowym. Zajmujemy się bankowością klienta biznesowego. Na rynku wyróżnia nas zorientowanie na bezpieczeństwo finansowe naszych klientów, oraz skuteczność w działaniu. Nasze działania rekrutacyjne prowadzimy poprzez stronę www.worklevelup.pl , na której dowiesz się wszystkiego o oferowanych przez nas stanoiwskach i benefitach naszych pracowników

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można tu zarobić

2016-05-17
anonimowo
Chyba nikogo nie zaskoczę specjalnie, jeśli jako największy minus podam stres… czasem jest pod tym względem ciężko, ale da się z tym żyć ;) tym bardziej, że dobrze płacą i dają możliwości by zarabiać jeszcze więcej, są perspektywy rozwoju, awansu itp, także jak ktoś ma zapał i umiejętności to może zagrzać tu miejsce na dłużej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Finansowy (Praca)

2016-03-25
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dla mnie rekrutacja w Futuro Finance była wyjątkowo sympatyczna :) Luźna rozmowa o potencjalnych obowiązkach, samej firmie no i o kandydacie :) Ja zostałam zapytana o doświadczenie na podobnym stanowisku m.in. miałam opowiedzieć jakie miałam obowiązki w poprzedniej pracy :)

Dostałam pytania o plany na przyszłość zawodową, wykształcenie, czy mam prawo jazdy, czym się interesuje i jakie mam wymagania płacowe :)

W ogóle zero stresu, nie trzeba odgrywać jakichś scenek jak to często bywa :) Sympatycznie, krótko bo ze 20 minut i kompetentnie :) Nie oczekują nie wiadomo czego i od razu tłumaczą jak dokładnie ma wyglądać praca :) Bardzo fajnie podchodzą do kandydatów :)