Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Futuro Finance

Finanse / Ekonomia

O Futuro Finance

Jesteśmy niezależnym doradztwem finansowym. Zajmujemy się bankowością klienta biznesowego. Na rynku wyróżnia nas zorientowanie na bezpieczeństwo finansowe naszych klientów, oraz skuteczność w działaniu. Nasze działania rekrutacyjne prowadzimy poprzez stronę www.worklevelup.pl , na której dowiesz się wszystkiego o oferowanych przez nas stanoiwskach i benefitach naszych pracowników

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak w call center

anonimowo
Moja przygoda z tą firmą trwała dość krótko. Ogółem warunki pracy w Futuro Finance mi odpowiadały. Była całkiem dobra kasa, jasne warunki współpracy, przyjemna atmosfera. Niby wszystko, co powinno być, ale jednak zdecydowałem się odejść po kilku miesiącach. Przede wszystkim dlatego, że zorientowałem się, że po prostu nie pasuje mi ten rodzaj pracy. To takie call center, siedzenie ze słuchawką i rozmowy z klientami. Przez chwilę mogłem tak popracować, ale w dłuższej perspektywie czasu nie widziałem siebie na takim stanowisku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Finansowy (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dla mnie rekrutacja w Futuro Finance była wyjątkowo sympatyczna :) Luźna rozmowa o potencjalnych obowiązkach, samej firmie no i o kandydacie :) Ja zostałam zapytana o doświadczenie na podobnym stanowisku m.in. miałam opowiedzieć jakie miałam obowiązki w poprzedniej pracy :)

Dostałam pytania o plany na przyszłość zawodową, wykształcenie, czy mam prawo jazdy, czym się interesuje i jakie mam wymagania płacowe :)

W ogóle zero stresu, nie trzeba odgrywać jakichś scenek jak to często bywa :) Sympatycznie, krótko bo ze 20 minut i kompetentnie :) Nie oczekują nie wiadomo czego i od razu tłumaczą jak dokładnie ma wyglądać praca :) Bardzo fajnie podchodzą do kandydatów :)