Fortum

Energetyka / Surowce
brak

O Fortum

​Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 2003 roku. Spółka jest właścicielem 3 elektrociepłowni znajdujących się w Częstochowie, Zabrzu i Bytomiu. W 2016 roku przedsiębiorstwo przejęło Grupę Duon S.A., stając się tym samym sprzedawcą detalicznym energii elektrycznej oraz gazu.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

praktycznie bez minusów

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Pracuję w Fortum od niedawna, więc albo nie zdążyło mi się znudzić, albo to naprawdę fajna praca. Z wynagrodzenia jestem zadowolona. Do tej pory wszystkie wypłaty miałam też w terminie. Mam możliwości rozwoju, nie ma nudnego klepania w kółko tego samego. Pracuje w bardzo dobrych warunkach, nie mam żadnych zastrzeżeń do narzędzi pracy. Ludzie są dla siebie mili i pomagają sobie.
Mniej podoba mi się w tej pracy, że czasem jest dużo obowiązków na raz i pojawia się stres. Jakieś cechy typowej korporacji też by się znalazły. W każdym razie na szczęście nie ma tego dużo. Wszędzie są jakieś minusy i finalnie pracę oceniam naprawdę dobrze!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Sam początek rekrutacji wspominam kiepsko, było zamieszanie organizacyjne. Dostałem sprzeczne informacje w sprawie mojej rozmowy, kontaktowały się ze mną telefonicznie dwie osoby. Cóż… to było trochę zabawne, a jednocześnie dało mi do myślenia.
  Na szczęście firma wybroniła się już na samej rozmowie. Przeprosili za tamto zamieszanie i wytłumaczyli sytuacje. Rozmowa jak najbardziej w porządku, przeprowadzona z szacunkiem i miło. Pytania dotyczyły głównie tego, co zawarłem w moim CV. Bardzo konkretnie. Czułem, że zależy im na pracownikach. O samej rozmowie nie mogę powiedzieć nic złego. Na początku rekrutacji trochę klapa, ale pod koniec rozmowy już o niej nie pamiętałem.