Flügger

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Flügger

Flügger to koncern z długą tradycją - firma została założona w 1783 roku. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od nazwiska założyciela. Obecnie Flügger zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą farb, tapet oraz narzędzi. Posiada siedem fabryk i około 600 sklepów na całym świecie, gdzie zatrudnionych jest prawie 1600 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.6

W sprzedaży pracowało się ok

2016-06-11
Sprzedawca
Nie jestem za tym, żeby przesadnie wychwalać pracę, w której się już nie pracuje. W końcu z jakiegoś powodu się zrezygnowało. W moim przypadku to była potrzeba dalszego rozwoju zresztą od początku nie planowałem pracować tutaj do końca świata. Pomimo tego uważam, że praca jak na sprzedaż była ok. Dobre pieniądze + elastyczny grafik dopasowany do potrzeb + fajni ludzie to na ten moment mi zupełnie wystarczało. Po jakimś czasie chciało się więcej rozwijać to trzeba było szukać czegoś innego. Jak ktoś jest nastawiony na spokój + stabilność to mu się na pewno spodoba.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2015-12-22
Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz