Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Ferrero w Polsce

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Ferrero w Polsce

Ferrero na świecie

Ferrero jest globalnym, prywatnym przedsiębiorstwem należącym do Rodziny Ferrero. Firma rozwinęła się z małej, włoskiej cukierni, założonej w Albie w 1944 roku, sprzedającej własne produkty na bazie orzechów laskowych i stała się trzecią co do wielkości Grupą na światowym rynku wyrobów czekoladowych. Grupa wytwarza słynne i unikalne produkty jak np. Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Mon Cheri®, Kinder Surprise® i Kinder Bueno®.

Ferrero jest obecne w 55 krajach i zatrudnia prawie 35 000 pracowników. Grupa Ferrero obejmuje 91 spółek na całym świecie, w tym 23 zakłady produkcyjne, z których 3 to Przedsiębiorstwa Społeczne położone w Afryce i Azji. Produkty Ferrero są obecne w ponad 170 krajach, dzięki sprzedaży bezpośredniej lub za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

Ferrero w Polsce

Ferrero w Polsce rozpoczęło działalność w 1992 r. Obecnie posiada dwie spółki, z których jedna – Ferrero Polska Sp. z o.o. prowadzi fabrykę w Belsku Dużym k. Grójca, a druga – Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie koncentruje się na działalności handlowej oraz marketingowej. Łącznie Ferrero w Polsce zatrudnia ponad 1900 pracowników.

Nasza Propozycja jako pracodawcy opiera się na trzech filarach:    

Ferrero Forever (Zawsze Ferrero)

Nasze produkty są kultowe i cieszą się nieustającym sukcesem, ponieważ jesteśmy wytrwali w dążeniu do ideału. W ten sam sposób dbamy o pracowników w ujęciu długofalowym. Robimy wszystko, aby wraz z rozwojem firmy zapewnić naszym ludziom możliwości nauki i rozwoju. Podejmując pracę w Ferrero, wnosisz do swojego życia nową jakość, która pozostanie z Tobą na zawsze.

Feeling Ferrero (Być częścią Ferrero) 

W Ferrero ludzie są ważniejsi od procesów, ponieważ jesteśmy przekonani, że osiągnięcie czegoś wyjątkowego wymaga bardziej współpracy niż wydawania poleceń. Naszą wyróżniającą wartością jest silne poczucie wspólnego celu, które definiuje firmę Ferrero i sposób, w jaki wspólnie w niej pracujemy: z pasją, darząc się wzajemnym szacunkiem, przedkładając wspólny sukces ponad indywidualne ambicje.

Fast Forward (Dynamicznie do przodu)

Nasze produkty cieszą się powodzeniem na całym świecie, a organizacja w szybkim tempie nabiera ogólnoświatowego charakteru - wraz z tym, jak do naszej dużej rodziny dołączają nowi, różnorodni, utalentowani ludzie. Stały wzrost Ferrero na nowych rynkach to dla naszych pracowników ekscytujące wyzwanie, a także ogromna szansa rozwoju kariery i pracy w wielu miejscach na świecie.

Dodatkowo Pracownicy mają możliwość skorzystania z wielu benefitów, np.:

 • Prywatna opieka medyczna,
 • Ubezpieczenie na życie,
 • Dofinansowanie do posiłków i wypoczynku,
 • Karta Sportowa,
 • Dla dzieci Pracowników: dofinansowanie do kolonii i podręczników szkolnych, prezenty na święta, prezent z okazji narodzin dziecka, możliwość wyjazdu na rok do szkoły we Włoszech.

Ferrero przykłada dużą wagę do promowania zdrowego trybu życia. Dla swoich Pracowników zorganizowało program pt. „Żyj zdrowo z Ferrero” obejmujący badania i konsultacje z dietetykiem oraz cykle warsztatów i seminariów z zakresu m.in. zdrowego żywienia, ergonomii pracy czy udzielania pierwszej pomocy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mogę polecić tego pracodawcę

anonimowo
Praca w Ferrero mi się podobała. Miałam okazję poznać tam naprawdę świetnych ludzi, dzięki czemu atmosfera w firmie była na najwyższym poziomie. Poza tym nie narzekałam też na wynagrodzenie. W tej firmie można zarobić naprawdę solidnie. A dodatkowo ma się też zniżki na ich produkty, więc tym bardziej jest dobrze. Niestety nie przykładają dużej uwagi do szkoleń, których jest bardzo mało. Moim zdaniem to znacząca wada, bo trudno się jakoś konkretnie rozwijać w momencie, w którym nie za bardzo można uczyć się nowych rzeczy. Ale tak na jakiś czas to warto się tam zaczepić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Narzędzia pracy
 • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystentka ds. Wsparcia Administracyjnego (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
 • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na początek zacznę od tego, że do tej pracy trzeba było płynnie znać trzy języki: polski, angielski i rosyjski. Najpierw trzeba było wypełnić test z domu. Test wyłącznie z Excela, konkretne zadania na wg mnie średnim poziomie. Jak ktoś sobie wpisuje w CV dobrą znajomość Office, to powinien je zrobić.

Jak się przejdzie ten test, zapraszają dalej na spotkanie. I tu dokładnie sprawdzają jak jest z tymi językami. W sumie gada się w trzech z dwoma osobami. Ja byłam proszona o mówienie o swoim doświadczeniu w marketingu, w zasadzie ważna dla nich okazała się tylko jedna międzynarodowa korporacja, reszta niezbyt. Potem padły pytania związane z zainteresowaniami, chęcią i motywacją do pracy oraz kilka takich z HR. Wydaje mi się, że to jedna z trudniejszych rekrutacji, w których brałam udział