FCA

Motoryzacja
brak

O FCA

FCA (Fiat Chrysler Automobile) należy do międzynarodowej Grupy FCA. W Polsce firma posiada 15 spółek i 2 spółki joint venture. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą samochodów - FCA w kraju zatrudnia ponad 9400 pracowników, a na świecie w 150 zakładach łącznie około 225 tysięcy osób.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Coś dla kreatywnych

Anonimowo
Z pewnością jest to firma idealna dla ludzi kreatywnych i ambitnych, dla których rozwój jest bardzo ważny. Zawsze miałem możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów, co dawało mi poczucie realnego wpływu na firmę i sprawiało, że pracowało się z jeszcze większą chęcią. FCA oferuje m.in. szkolenia, wyjazdy na konferencje czy wizyty u producentów. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie dzięki swojej pozycji finansowej na rynku. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, a współpracownicy mili i kompetentni. Do podstawowego wynagrodzenia możemy również liczyć na dodatkowe premie, co zawsze stanowi przyjemny bonus. Kiedy początkowo byłem tam jeszcze na stażu, otrzymywałem zawsze konkretne zadania do wykonywania, co od początku pokazywało mi, że firma jest dobrze zorganizowana. Jeśli chodzi o minusy jakie aktualnie dostrzegam w firmie to są jedynie dwa: pierwszy to czasami wydłużające się procesy decyzyjne, a drugi to zbyt mała współpraca z uczelniami i targami pracy, tak aby ściągać do firmy więcej młodych i ambitnych ludzi. Poza tymi dwiema kwestiami, firmę oceniam jak najbardziej na duży plus.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik księgowości (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: Bielsko-BiałaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na rozmowie przez którą ja przechodziłam było sympatycznie tylko trochę sztywno. Niby ok rozumiem to w końcu rozmowa kwalifikacyjna a nie pogawędka przy kawie. Bardzo dużo rzeczy mówi się po angielsku. W ten sposób kontrolują czy się rzeczywiście wpisało odpowiedni poziom znajomości języka w swoim CV. Skoro oczekują to i sprawdzają. Chcieli się ode mnie dowiedzieć czy praca zmianowa nie będzie mi przeszkadzała, na jakim poziomie uważam że znam obsługę programów MS Office (najbardziej excela), od kiedy mogę być dyspozycyjna i jakie mam własne oczekiwania co do takiej pracy. Odpowiedziałam zgodnie z tym co myślałam. Na kolejne etapy jeżeli takie były nie udało mi się dostać.