Famur

Przemysł / Produkcja

O Famur

Grupa FAMUR należy do czołówki światowych producentów maszyn i urządzeń górniczych. Główne obszary działalności to górnictwo podziemne, górnictwo odkrywkowe, transport i przeładunek towarów masowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre doświadczenie, ale mały rozwój

anonimowo
W tej firmie można zdobyć dobre doświadczenie i można nawet dobrze zarobić, ale nie ma co liczyć na rozwój. Tam się człowiek zatrzymuje na jednej pozycji i już tak zostaje. Potencjał teoretycznie mają, ale coś im nie wychodzi skoro to tak wygląda.

Jak ktoś chce znaleźć stabilną sensownie płatną pracę w dobrych godzinach to polecam. Innym nie polecam, bo to na pewno nie jest miejsce dla karierowiczów szukających miejsca do intensywnego rozwoju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Praktykantka (Praktyka/Staż)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 9.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Podobało mi się, że najpierw przeszłam etap telefoniczny i później po tym jak mi się udało miałam do nich podjechać. Akurat pierwszy "przesiew" robią zdalnie nie tracą dzięki temu swojego i czyjegoś czasu.

  Ogólnie tłumaczą, że im zależy na kimś kto jest co najmniej po drugim roku i może przychodzić przez minimum 3 dni tygodniowo przez ten miesiąc praktyk. Pytali się mnie na czym mi najbardziej zależy i na ile sobie umiem poradzić z obsługą programów z pakietu Office. Zapytali też o zainteresowania i motywację do zrobienia tych praktyk. Wydaje mi się, że bardzo poważnie do mnie podeszli :)