Logo Exact Systems
+ Dodaj opinię

Działający od 2004 roku Exact Systems jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Swoje usługi kieruje głównie do dostawców i poddostawców przemysłu motoryzacyjnego oraz producentów samochodów. Firma zatrudnia obecnie 3500 osób w 35 biurach operacyjnych na terenie całej Europy.

Rozmowy kwalifikacyjne w Exact Systems

(3)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

3 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: kontroler jakości

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2018, Gliwice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Procedura była standardowa. Wysłałam CV, po czym za jakiś czas zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę w firmie. Trochę się stresowałam, ale jak tylko wymieniłam kilka słów z przemiłą panią rekruterką to od razu się uspokoiłam. Była uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona, więc nie było się co denerwować. Pytała mnie o moje dotychczasowe doświadczenie i o to, co wiem o Exact Systems. Poza tym miałam też powiedzieć czy jestem dyspozycyjna i od kiedy mogłabym zacząć oraz o to, jakie chciałabym dostawać wynagrodzenie. Jak już wszystko jej opowiedziałam, to na spokojnie wyjaśniła mi wszystkie kwestie dotyczące warunków zatrudnienia i szczegółowo opisała mi, na czym miałaby polegać praca na moim stanowisku. A na koniec miałam jeszcze rozwiązać test na komputerze. Jego trudność mogę określić jako średnią, bo jakoś sobie poradziłam. Mogę powiedzieć, że byłam zadowolona z przebiegu rozmowy, zwłaszcza że dostałam tę pracę.

Rozwiń
Data dodania: 23.05.2018

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Częstochowa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Trafiły mi się i testy i rozmowa i nawet rozmowa po niemiecku/angielsku. Full pakiet co tylko się dało. Nie uważam, że to złe, nawet przeciwnie, przynajmniej jak już sobie kogoś tak sprawdzonego wybiorą to jest szansa, że obie strony będą zadowolone. Testy "weryfikujące predyspozycje" nic trudnego, nie ma się czego bać. Rozmowy po angielsku i niemiecku wynikały z charakteru pracy, więc były nieuniknione i nie uważam, że to powód do stresu. Albo się umie mówić w tych językach albo nie. O coś jeszcze muszą zapytać, więc pytają o obsługę komputera, doświadczenie, dyspozycyjność i konkretne cechy, na których im zależy.

Rozwiń
Data dodania: 20.10.2016

Aplikowałeś na: Inspektor jakości

Rekrutacja odbyła się:kwiecień 2015, Gliwice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rozmowa rekrutacyjna nie była tak do końca rozmową :) składała się głównie z testów na spostrzegawczość, porównywania dwóch obrazków, chodziło o to, żeby zobaczyć, na ile się nadaję do tej pracy. W sumie tutaj głównie liczy się umiejętność dokładnego patrzenia. Pytań było kilka, np. o znajomość rysunku technicznego. Nie była ona niezbędna, wszystkiego są w stanie nauczyć na szkoleniach. Pytali mnie też, jak wyobrażam sobie pracę u nich, czego oczekuję jako pracownik. Wprowadzili mnie też w BHP, żeby wszystko od razu było jasne. Umowa podpisana jeszcze na tym samym spotkaniu, ja się spodobałem, mi praca odpowiadała, więc po co zwlekać. Ogólnie było miło, przyjemnie i profesjonalnie. Widać, że nacisk kładą na umiejętności i to, co się faktycznie w pracy przyda niż na jakieś certyfikaty czy szkolenia.

Rozwiń
Data dodania: 17.02.2016