Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Exact Systems

Administracja biurowa, Kontrola Jakości

O Exact Systems

Firma Exact Systems działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie poza Polską, spółka działa w jedenastu obszarach, m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach, Turcji, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Chinach.

Firma kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz na rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Współpraca z Exact Systems pomaga osiągnąć najwyższe standardy jakości oraz wspiera organizację procesów produkcyjnych.

Nasza Grupa Kapitałowa zatrudnia obecnie ponad 5000 osób, które deleguje do prac u swoich Klientów, korzystając z rozbudowanej struktury 35 biur operacyjnych na terenie całej Europy.

Jesteśmy zgranym, młodym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem profesjonalistów. Wyróżnia nas myślenie nastawione na jakość, a celem jest sukces naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy: www.exactsystems.pl

Nowe OpinieDodaj

1.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gorzej niż typowe wyrobnictwo

Kontroler jakości
Wszyscy poza koordynatorami na śmieciówkach, kompletny brak możliwośc awansu i premii, arogancki szef, przepracujesz rok i nawet Cię nie skojarzą. Brak jakiejś opieki medycznej, stołówki czy czegokolwiek żeby zjeść. Pracuje się w brudnej hali na stojąco, cały czas robiąc to samo. Nie ma nawet szatni pracowniczej, żeby zostawić rzeczy zabronione. O szkoleniach można marzyć, doświadczenia zawodowego się tam nie podniesie. Aż dziw, że przy takiej konkurencji jeszcze nie zatrudniają Ukraińców. Rotacja pracowników jest ogromna, a praw nie ma się żadnych. Jeśli ktoś nie potrzebuje pieniędzy na już, nie polecam. Reszta ekipy to młodzi ludzie więc atmosfera jest w fajna, ale nie pogadasz przez większość czasu. Szybka rekrutacja i ciągły brak ludzi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

kontroler jakości (Praca)

Branża: Kontrola JakościMiejsce: Gliwice Termin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Procedura była standardowa. Wysłałam CV, po czym za jakiś czas zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę w firmie. Trochę się stresowałam, ale jak tylko wymieniłam kilka słów z przemiłą panią rekruterką to od razu się uspokoiłam. Była uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona, więc nie było się co denerwować. Pytała mnie o moje dotychczasowe doświadczenie i o to, co wiem o Exact Systems. Poza tym miałam też powiedzieć czy jestem dyspozycyjna i od kiedy mogłabym zacząć oraz o to, jakie chciałabym dostawać wynagrodzenie. Jak już wszystko jej opowiedziałam, to na spokojnie wyjaśniła mi wszystkie kwestie dotyczące warunków zatrudnienia i szczegółowo opisała mi, na czym miałaby polegać praca na moim stanowisku. A na koniec miałam jeszcze rozwiązać test na komputerze. Jego trudność mogę określić jako średnią, bo jakoś sobie poradziłam. Mogę powiedzieć, że byłam zadowolona z przebiegu rozmowy, zwłaszcza że dostałam tę pracę.