Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Europejski Fundusz Leasingowy

Finanse / Ekonomia

O Europejski Fundusz Leasingowy

W 1991 roku Europejski Fundusz Leasingowy S.A. był pierwszą i jedyną tego typu instytucją w Polsce. Od 2001 roku jest on członkiem Grupy Crédit Agricole i świadczy różnorodne usługi na rynku finansowym - od leasingu, przez pożyczki, aż do faktoringu. Firma aktywnie współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi, takimi jak Europejski Bank Inwestycyjny, Bank Rozwoju Rady Europy oraz Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja lubiłam swoją pracę

Specjalista (praca w centrali)
Ta praca z moich obserwacji i porównań do innych pracodawców była bardzo dobra. Na 4 albo 5 w ocenie zasługują wynagrodzenia, godziny pracy, atmosfera, szanse ewentualnego awansowania, benefity z prywatną opieką medyczną, kursami językowymi i kartą sportową

Mniej punktów bym dała za szkolenia a ujemne punkty bym im przyznała za stres i poczucie pracy dla korporacji. Ogółem mocna 4 za całość. Doświadczenie można zdobyć pracując w dobrych warunkach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analityk Biznesowy IT (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak dla mnie była to kolejna rozmowa tego samego typu. Teraz intensywnie szukam pracy, chodzę na różne rozmowy, ale wszystkie są strasznie do siebie podobne. Tutaj najpierw zaplanowali spotkanie z przedstawicielką działu HR. Pytania standardowe aż do bólu, obszar - doświadczenie, powód rezygnacji z poprzednich firm, przyszłość w branży, zainteresowania.

Drugie spotkanie, na które podobno wybrali najlepszych kandydatów, prowadził przyszły potencjalny szef. Pytania o zbliżonym poziomie standaryzacji, tylko tym razem dotyczące samego zawodu. O znajomość narzędzi modelowania i analizowania procesów, o wcześniejsze doświadczenia zawodowe, o umiejętność tworzenia dokumentacji. Rozumiem, że potrzebują to wszystko wiedzieć, ale zdecydowana większość znajduje się w CV i moim zdaniem nie trzeba temu poświęcać całej rozmowy.