Euroclear Bank

Finanse / Ekonomia

O Euroclear Bank

Euroclear specjalizuje się w obsłudze transakcji prowadzonych na rynkach kapitałowych, w tym w usługach potransakcyjnych - obecnie jest światowym liderem w tej dziedzinie. Główna siedziba firmy znajduje się w Brukseli, natomiast oddział polski zlokalizowano w Krakowie. Euroclear świadczy swoje usługi w ponad 90 krajach, osiągając tym samym roczne obroty na poziomie 500 bilionów euro. Misja Euroclear brzmi "Post-trade made easy".

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wygodna praca

anonimowo
W Euroclear na dobrą sprawę nie było negatywnych stron. Skoro wynagrodzenia, świadczenia pozapłacowe, atmosferę, godziny pracy, ludzi łącznie z kierownictwem i brak stresu można bez obaw zaliczyć do pozytywnych aspektów tej pracy to nie wiem jakie musiały by być negatywne strony żeby je przysłonić.

Według mnie negatywnych stron jako takich nie było. Chyba, że ktoś się nastawił na awansowanie i dążył do tego to miał pełne prawo się rozczarować. Bank jak na bank ma wyjątkowo płaską strukturę która skutecznie uniemożliwia przebicie się na wyższe stanowisko.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Client Service Specialist (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Tutaj ludzie wypisują tyle etapów rekrutacji a ja tam byłam zwyczajnie na rozmowie. Nic żadnych testów nie miałam nawet rozmowa telefoniczna to było zwykłe "hej czy jesteś nadal zainteresowana, może byś przyszła na rozmowę?". W trakcie rozmowy pytali o wiele różnych rzeczy zaczynając od elastycznych godzin pracy czy mi będą pasowały, motywacji, chęci do pracy z klientem aż po zdolności komunikacyjne i chęć do rozmawiania przez telefon. Prawie wszystko po angielsku zgodnie z tym, że wymagali chociaż C1.