Euroclear Bank

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Euroclear Bank

Euroclear specjalizuje się w obsłudze transakcji prowadzonych na rynkach kapitałowych, w tym w usługach potransakcyjnych - obecnie jest światowym liderem w tej dziedzinie. Główna siedziba firmy znajduje się w Brukseli, natomiast oddział polski zlokalizowano w Krakowie. Euroclear świadczy swoje usługi w ponad 90 krajach, osiągając tym samym roczne obroty na poziomie 500 bilionów euro. Misja Euroclear brzmi "Post-trade made easy".

Nowe OpinieDodaj

3.6

Wygodna praca

2016-12-01
anonimowo
W Euroclear na dobrą sprawę nie było negatywnych stron. Skoro wynagrodzenia, świadczenia pozapłacowe, atmosferę, godziny pracy, ludzi łącznie z kierownictwem i brak stresu można bez obaw zaliczyć do pozytywnych aspektów tej pracy to nie wiem jakie musiały by być negatywne strony żeby je przysłonić.

Według mnie negatywnych stron jako takich nie było. Chyba, że ktoś się nastawił na awansowanie i dążył do tego to miał pełne prawo się rozczarować. Bank jak na bank ma wyjątkowo płaską strukturę która skutecznie uniemożliwia przebicie się na wyższe stanowisko.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Client Service Specialist (Praca)

2017-01-28
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz