Espotel Poland

Badania i Rozwój, Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Espotel Poland

Espotel jest biurem projektowym R&D (badania i rozwój) zajmującym się systemami wbudowanymi dla różnych sektorów gospodarki, takich jak przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD.

Firma powstała w 1986 roku i obecnie Espotel ma swoje biura w Finlandii, Polsce i Szwecji, gdzie łącznie zatrudnia ponad 300 specjalistów w dziedzinie elektroniki, radiokomunikacji, oprogramowania, systemów wbudowanych oraz Internetu przemysłowego. W Polsce firma ma biuro we Wrocławiu, gdzie funkcjonuje od 2010 roku i od tego czasu zbudowała zespół ponad 70 doświadczonych specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo polecam pracę w Espotel

anonimowo
Firma jest bardzo fajna z różnych powodów. Pierwszy i najważniejszy to pieniądze. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze wynagradzają swoich pracowników. Kolejne powody to fajna atmosfera, elastyczny czas pracy, komfortowe warunki, ciekawe projekty i często bardzo ambitne zadania.

Nie podobać się może to, że czasami dość długo trzeba pracować poza miejscem zamieszkania. Dlatego przy work/life balance dałem im 4 a nie 5 punktów.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Software Designer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na początek rozmowa przez telefon. W trakcie trzeba odpowiedzieć na pytania o wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania w tym na niektóre po angielsku. Trzeba też określić na jakim poziomie się zna konkretne oprogramowanie.

Jak się przejdzie przez ten etap to są jeszcze dwie rozmowy. Jedna techniczna jedna z osobą z HR czy tam działu personalnego (nie wiem jak to się u nich nazywa, ale wiadomo o co chodzi). Techniczna opiera się głównie na pytaniach o bardzo konkretne rzeczy związane z zawodem u mnie np. o konkretny język programowania, więc jak ktoś aplikuje na Javowca to na pewno się musi na to przygotować. Ta z działem personalnym jest o oczekiwaniach, doświadczeniu wszystko tak bardziej ogólnikowo.