Espotel Poland

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Espotel Poland

Espotel jest biurem projektowym R&D (badania i rozwój) zajmującym się systemami wbudowanymi dla różnych sektorów gospodarki, takich jak przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD.

Firma powstała w 1986 roku i obecnie Espotel ma swoje biura w Finlandii, Polsce i Szwecji, gdzie łącznie zatrudnia ponad 300 specjalistów w dziedzinie elektroniki, radiokomunikacji, oprogramowania, systemów wbudowanych oraz Internetu przemysłowego. W Polsce firma ma biuro we Wrocławiu, gdzie funkcjonuje od 2010 roku i od tego czasu zbudowała zespół ponad 70 doświadczonych specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Bardzo polecam pracę w Espotel

2016-05-30
anonimowo
Firma jest bardzo fajna z różnych powodów. Pierwszy i najważniejszy to pieniądze. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze wynagradzają swoich pracowników. Kolejne powody to fajna atmosfera, elastyczny czas pracy, komfortowe warunki, ciekawe projekty i często bardzo ambitne zadania.

Nie podobać się może to, że czasami dość długo trzeba pracować poza miejscem zamieszkania. Dlatego przy work/life balance dałem im 4 a nie 5 punktów.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Software Designer (Praca)

2016-07-06
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz