Envelo

Transport / Logistyka

O Envelo

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobry pomysł na siebie

specjalista ds. obsługi klienta
Mam fajne wynagrodzenie, przyznaję. Warunki w pracy też niczego sobie, więc nie ma co narzekać. Wygodna, w miarę ciekawa robota, a w biurze mamy super kuchnię :P można usiąść przy kawce i się na chwilę zrelaksować.

Są benefity, jest multisport, więc to jest super opcja, jeśli ktoś lubi takie rzeczy. Poza tym są jakieś szanse na awans, trzeba się tylko przyłożyć i robić to, co się ma do zrobienia, a prędzej czy później ktoś to zauważy. Można też liczyć od czasu do czasu na jakieś szkolenia.

Jedyne zastrzeżenia mam co do sprzętu, przydałyby się trochę nowsze technologie ;) Ale dopóki nic się nie rozpada to da się pracować, a to najważniejsze ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. telesprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie spodziewałam się takiej rozbudowanej rekrutacji. Po cichu liczyłam na szybką rozmowę kwalifikacyjną i tylko tyle. Okazało się w praktyce, że najpierw była rozmowa telefoniczna, potem zadania, potem testy... do jako takiej rozmowy kwalifikacyjnej to ja wcale nie dotarłam, aż się boję pomyśleć co tam mogło być jeszcze po drodze. Daje im pozytywną opinię, ale uważam, że przesadzają z tymi rekrutacjami.

Na rozmowie telefonicznej pytań niewiele, krótka rozmowa o doświadczeniu i oczekiwaniach. Na koniec coś o obsłudze programów i dyspozycyjności.

Zadania niby coś sprawdzające, ale ja nie wiem co, testy kompetencyjne na myślenie. Nie jest to trudne, ale dziwne wcześniej się z czymś takim nie spotkałam.