DSV Global Transport and Logistics

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O DSV Global Transport and Logistics

DSV, globalny dostawca usług transportowych i logistycznych, zatrudnia prawie 22 tysiące pracowników w licznych biurach w ponad 70 krajach świata. Międzynarodowa sieć firm współpracujących z DSV powoduje, że jest on uznawany za jedną z największych firm w tej branży. Nie bez znaczenia pozostaje też wysokość przychodów - polskie oddziały DSV generują roczny przychód na poziomie około 500 milionów złotych.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Stabilna dobra praca

2016-07-07
anonimowo
Praca w DSV miała z mojego punktu widzenia sporo plusów. Przy tych plusach wymieniłbym: fajną atmosferę, która wtedy panowała w firmie, stabilność oferowanego zatrudnienia, dobre warunki finansowe proponowane już na starcie, doświadczenie zdobywane w międzynarodowej korporacji, szkolenia, które prowadzili dla pracowników oraz benefity.

Można mieć zarzuty do korporacyjności, która przy tak dużej firmie jest nieunikniona do poziomu stresu i do ewentualnych awansów, o które było wówczas ciężko. Nie zmienia to faktu, że pracowało się tam dobrze.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Administrator Systemu Magazynowego (Praca)

2016-01-30
Branża: Administracja biurowaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz