Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DPD Polska

Transport / Logistyka

O DPD Polska

DPD Polska jest największą firmą kurierską w Polsce. Stawiamy na ciągły rozwój i przemyślane inwestycje chcemy bowiem spełniać oczekiwania naszych Klientów, a naszym Pracownikom zapewniać stabilne i przyjazne miejsce pracy, pozwalające realizować aspiracje zawodowe.

Mamy ponad 26 000 Pracowników na świecie.

Zatrudniamy w Polsce 9000 Pracowników i Współpracowników.

Doręczamy 110 mln paczek rocznie.

Mamy 25% udział w rynku.

Działamy na polskim rynku od ponad 26 lat.

Z Tobą

Naszą ambicją jest pozycja "Pracodawcy z Wyboru". Szukamy osób, które świadomie wybierają DPD Polska na swojego Pracodawcę.

Poszukujemy osób zaangażowanych i wykwalifikowanych, dzięki którym będziemy wspólnie budować sukces naszej firmy.

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby dojrzałe, doświadczone, specjalistów, jak i młodych, ambitnych ludzi, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami ze wszystkimi osobami, które rozpoczynają pracę w strukturach naszej Firmy.

Zatrudniamy Pracowników i Specjalistów do zespołów operacyjnych i sprzedażowych (zlokalizowanych na terenie całego kraju) oraz do zespołów centralnych takich jak: Jakość, Bezpieczeństwo, Administracja, HR, Finanse, IT, Projekty Strategiczne, Marketing, Contact Center (zlokalizowanych głównie w Warszawie).Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trzeba mieć cierpliwość do klientów

anonimowo
Pracuję tam na słuchawce i bywa ciężko, ale to kwestia klientów, którzy czasem wydzwaniają z największymi błahostkami i nie dają sobie nic wytłumaczyć. Zdecydowanie dobra lekcja cierpliwości, to na pewno. Co do reszty nie mam większych zastrzeżeń, w pracy otaczają mnie życzliwi ludzie, na których pomoc i wsparcie zawsze mogę liczyć, nie miałem też nigdy problemów z przełożonymi. DPD to solidna firma, oferują szkolenia i całkiem niezły pakiet benefitów, wynagrodzenie też ujdzie. Dużo się tu dzieje, nie ma mowy o stagnacji, więc jak ktoś lubi tego typu środowisko pracy, to polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W DPD rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Co prawda po wysłaniu CV musiałem trochę poczekać zanim się odezwali, ale potem już poszło szybko. Zaprosili mnie do siedziby firmy i tam odbyłem rozmowę z pracownikiem HR. Miałem opowiedzieć trochę o sobie i swoim doświadczeniu. Dostałem też pytania na temat mojej dyspozycyjności i czy jestem gotowy na wyjazdy służbowe. A na koniec jeszcze dopytali mnie o jakieś kwestie techniczne, ale to zostało potraktowane dość powierzchownie i te pytania nie były jakieś bardzo specjalistyczne. Jednak muszę zaznaczyć, że część rozmowy była w języku angielskim. Ale i tak jego poziom nie był jakiś bardzo wysoki, więc bez trudu można było sobie z tym poradzić. A po rozmowie już następnego dnia otrzymałem telefon z decyzją czy mnie przyjmują czy nie, więc to było bardzo pozytywne zaskoczenie.