Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Dovista

Przemysł / Produkcja

O Dovista

Dovista jest największym polskim producentem okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. Firma rocznie wytwarza około 650 tysięcy sztuk swoich produktów, które sprzedaje na rynki w Europie Zachodniej i Skandynawii. Dovista należy do duńskiej spółki VKR Holding.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo pracy za niewielkie pieniądze

anonimowo
Dovista to jak dla mnie przeciętna firma. Pracuję tu póki co z braku lepszej opcji, ale zachwycony raczej nie jestem. Jest tu bardzo dużo stresu i sporo nadgodzin. I te dwie kwestie są bardzo męczące niestety. Poza tym wynagrodzenia za taką dawkę pracy to też nie powalają. Trochę ratuje to chociaż socjal, ale to dla mnie i tak za mało. Za to na zdecydowany plus są ludzie. Fajne, równe osoby. Ale na dłuższą metę ta dobra atmosfera to jednak za mało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: SwarożynTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa w Dovista w sumie typowa, niczego nie wspominam super dobrze, ani specjalnie źle. Przebieg rekrutacji bardzo standardowy. Najpierw rozmowa ogólna i test sprawdzający jak u mnie z angielskim. Poziom nie jest jakiś ekspercki, więc komunikatywna znajomość wystarczy. Późniejsze pytania dotyczyły mojego doświadczenia, umiejętności i oczekiwań wobec pracy na tym stanowisku w firmie.
Na koniec dostałem wszystkie potrzebne informacje odnośnie godzin pracy, wynagrodzenia, jak jest z urlopami itp. Wszystko dość typowo i bez szału.