Direct Communication

Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O Direct Communication

Direct Communication jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży outsourcingu IT. Świadczy usługi z zakresu tworzenia, jak i ulepszania oprogramowania. Firma skupia specjalistów z branży IT, którzy pracują nad wprowadzaniem najnowszych rozwiązań technologicznych do pakietu usług świadczonych przez Direct Communication.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale obsługuje nie tylko klientów polskich. Jej działalność to także rejon Europy i Ameryki Północnej.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry pracodawca, a praca dobrze płatna

anonimowo
No ja pracuję stacjonarnie ;) Ale zgadzam się z waszymi opiniami. Plus na miejscu fajna atmosfera, ludzie bardzo w porządku. Szef też. Także nic tylko przychodzić i pracować ;)

Do tego niezłe projekty, można sobie na nich szlifować umiejętności. Nie jest to oczywiście praca dla leni, to nie sielanka, tylko normalna robota, tyle że w przyjemnych warunkach, dobrze płatna i z perspektywami ;)

Nie ma co się na siłę doszukiwać minusów, narobić się trzeba wszędzie, kwestia tego, czy szefowie to jakoś doceniają, czy nie. U nas doceniają, więc wszyscy są zadowoleni. Więc nie mają po co lać hejtu w internecie ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy