Delphi

Nowe technologie / IT

O Delphi

Delphi Automotive jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych. Koncern posiada w świecie ponad 100 zakładów produkcyjnych i ponad 30 Centrów Technicznych, zatrudniających ponad 100 tysięcy pracowników. Dostarczane przez Delphi nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.


Delphi w Polsce
Koncern Delphi Automotive zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników w trzech zakładach produkcyjnych i w działającym od 15 lat nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Polscy inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować (badanie przeprowadzone wśród inżynierów w latach 2005-2014 przez Bank Danych o Inżynierach).


Centrum Techniczne w Krakowie należy do najbardziej nowoczesnych placówek badawczych w Europie, a efekty jego pracy można oglądać w salonach sprzedaży prawie każdej marki samochodowej.


Wiodącym profilem krakowskiego ośrodka badawczo-rozwojowego jest zaawansowana elektronika. Kolejne grupy inżynierów zajmują się rozwojem architektury elektrycznej i elektronicznej oraz pochłaniaczy par paliw. Dynamicznie rozwijają się także zespoły finansów, IT i zakupów, operujące zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.           Kogo szukamy?


Szukamy ludzi z pasją, otwartych na współpracę. Ludzi samodzielnych, którzy chcą realizować swoje pomysły, a w wyzwaniach widzą możliwość rozwoju.


W związku z dynamicznym rozwojem oddziału Delphi w Krakowie prowadzimy rekrutacje przez cały rok. Poszukujemy inżynierów oraz fachowców z dziedzin technicznych, jak również specjalistów z obszaru księgowości, finansów czy zakupów.


Oferujemy również staże i praktyki studenckie, a dla najlepszych możliwość wzięcia udziału na naszym prestiżowym programie rotacyjnym dla przyszłych liderów.Dlaczego warto z nami pracować?


Wielokrotnie wyróżniono nas za innowacyjność.


Tworzymy świat z o połowę mniejszą liczbą wypadków samochodowych i emisją spalin, 100% bardziej efektywnym zużyciem paliwa oraz 10 razy bardziej zaawansowaną mocą obliczeniową samochodów.


Ciągle inwestujemy w rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia i pracę z doświadczoną kadrą.


 


Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne projekty i wdraża je w życie – zaaplikuj do Delphi!


Informacje na temat aktualnych rekrutacji na www.delphikrakow.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Staż na wysokim poziomie

2017-01-25
Stażysta
Bardzo wysoki poziom oferowanego stażu zarówno pod względem merytorycznym jak przy kwestiach finansowych. Atmosfera podczas okresu stażowego spędzonego w Delphi naprawdę bardzo pozytywna. Godziny dopasowane czysto pode mnie żeby tylko udawało się godzić jedno z drugim. Takiego stażu to można pozazdrościć. Z rozmów ze znajomymi wyszło, że nikt nie trafił tak dobrze jak mi się udało. Nie ma żadnego minusa w stażowaniu w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

2015-10-23
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: BłonieTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po krótkim wywiadzie telefonicznym zostałam zaproszona na rozmowę. Radzę dojechać samochodem do Zakładu niż iść na piechotę z PKP - czy to Błonie czy bodajże Witanów oraz sprawdzić na mapie gdzie dokładnie jest Zakład (choć na googlach Delphi w Błoniu nie jest zaznaczone niestety). Ja miałam rozmowę jeszcze w starej lokalizacji - na Passie w Błoniu, teraz Delphi jest na ul.Stefana Batorego 8 w Passie (jeszcze dalej od PKP).

Rozmowa jednoetapowa - głównie na temat oczekiwań, motywacji, celów, poziomu języka angielskiego, wiedzy z zakresu Działu, do którego aplikowałam. W miarę luźna rozmowa, w dobrej atmosferze. Informację zwrotną dostałam telefonicznie. Moim zdaniem podchodzą do kandydatów bardzo ok.