Delphi

Nowe technologie / IT

O Delphi

Delphi Automotive jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych. Koncern posiada w świecie ponad 100 zakładów produkcyjnych i ponad 30 Centrów Technicznych, zatrudniających ponad 100 tysięcy pracowników. Dostarczane przez Delphi nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.


Delphi w Polsce
Koncern Delphi Automotive zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników w trzech zakładach produkcyjnych i w działającym od 15 lat nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Polscy inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować (badanie przeprowadzone wśród inżynierów w latach 2005-2014 przez Bank Danych o Inżynierach).


Centrum Techniczne w Krakowie należy do najbardziej nowoczesnych placówek badawczych w Europie, a efekty jego pracy można oglądać w salonach sprzedaży prawie każdej marki samochodowej.


Wiodącym profilem krakowskiego ośrodka badawczo-rozwojowego jest zaawansowana elektronika. Kolejne grupy inżynierów zajmują się rozwojem architektury elektrycznej i elektronicznej oraz pochłaniaczy par paliw. Dynamicznie rozwijają się także zespoły finansów, IT i zakupów, operujące zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.           Kogo szukamy?


Szukamy ludzi z pasją, otwartych na współpracę. Ludzi samodzielnych, którzy chcą realizować swoje pomysły, a w wyzwaniach widzą możliwość rozwoju.


W związku z dynamicznym rozwojem oddziału Delphi w Krakowie prowadzimy rekrutacje przez cały rok. Poszukujemy inżynierów oraz fachowców z dziedzin technicznych, jak również specjalistów z obszaru księgowości, finansów czy zakupów.


Oferujemy również staże i praktyki studenckie, a dla najlepszych możliwość wzięcia udziału na naszym prestiżowym programie rotacyjnym dla przyszłych liderów.Dlaczego warto z nami pracować?


Wielokrotnie wyróżniono nas za innowacyjność.


Tworzymy świat z o połowę mniejszą liczbą wypadków samochodowych i emisją spalin, 100% bardziej efektywnym zużyciem paliwa oraz 10 razy bardziej zaawansowaną mocą obliczeniową samochodów.


Ciągle inwestujemy w rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia i pracę z doświadczoną kadrą.


 


Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne projekty i wdraża je w życie – zaaplikuj do Delphi!


Informacje na temat aktualnych rekrutacji na www.delphikrakow.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Staż na wysokim poziomie

2017-01-25
Stażysta
Bardzo wysoki poziom oferowanego stażu zarówno pod względem merytorycznym jak przy kwestiach finansowych. Atmosfera podczas okresu stażowego spędzonego w Delphi naprawdę bardzo pozytywna. Godziny dopasowane czysto pode mnie żeby tylko udawało się godzić jedno z drugim. Takiego stażu to można pozazdrościć. Z rozmów ze znajomymi wyszło, że nikt nie trafił tak dobrze jak mi się udało. Nie ma żadnego minusa w stażowaniu w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

2015-10-23
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: BłonieTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po krótkim wywiadzie telefonicznym zostałam zaproszona na rozmowę. Radzę dojechać samochodem do Zakładu niż iść na piechotę z PKP - czy to Błonie czy bodajże Witanów oraz sprawdzić na mapie gdzie dokładnie jest Zakład (choć na googlach Delphi w Błoniu nie jest zaznaczone niestety). Ja miałam rozmowę jeszcze w starej lokalizacji - na Passie w Błoniu, teraz Delphi jest na ul.Stefana Batorego 8 w Passie (jeszcze dalej od PKP).

Rozmowa jednoetapowa - głównie na temat oczekiwań, motywacji, celów, poziomu języka angielskiego, wiedzy z zakresu Działu, do którego aplikowałam. W miarę luźna rozmowa, w dobrej atmosferze. Informację zwrotną dostałam telefonicznie. Moim zdaniem podchodzą do kandydatów bardzo ok.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz