Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Delphi

Nowe technologie / IT

O Delphi

Delphi Automotive jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych. Koncern posiada w świecie ponad 100 zakładów produkcyjnych i ponad 30 Centrów Technicznych, zatrudniających ponad 100 tysięcy pracowników. Dostarczane przez Delphi nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.


Delphi w Polsce
Koncern Delphi Automotive zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników w trzech zakładach produkcyjnych i w działającym od 15 lat nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Polscy inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować (badanie przeprowadzone wśród inżynierów w latach 2005-2014 przez Bank Danych o Inżynierach).


Centrum Techniczne w Krakowie należy do najbardziej nowoczesnych placówek badawczych w Europie, a efekty jego pracy można oglądać w salonach sprzedaży prawie każdej marki samochodowej.


Wiodącym profilem krakowskiego ośrodka badawczo-rozwojowego jest zaawansowana elektronika. Kolejne grupy inżynierów zajmują się rozwojem architektury elektrycznej i elektronicznej oraz pochłaniaczy par paliw. Dynamicznie rozwijają się także zespoły finansów, IT i zakupów, operujące zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.           Kogo szukamy?


Szukamy ludzi z pasją, otwartych na współpracę. Ludzi samodzielnych, którzy chcą realizować swoje pomysły, a w wyzwaniach widzą możliwość rozwoju.


W związku z dynamicznym rozwojem oddziału Delphi w Krakowie prowadzimy rekrutacje przez cały rok. Poszukujemy inżynierów oraz fachowców z dziedzin technicznych, jak również specjalistów z obszaru księgowości, finansów czy zakupów.


Oferujemy również staże i praktyki studenckie, a dla najlepszych możliwość wzięcia udziału na naszym prestiżowym programie rotacyjnym dla przyszłych liderów.Dlaczego warto z nami pracować?


Wielokrotnie wyróżniono nas za innowacyjność.


Tworzymy świat z o połowę mniejszą liczbą wypadków samochodowych i emisją spalin, 100% bardziej efektywnym zużyciem paliwa oraz 10 razy bardziej zaawansowaną mocą obliczeniową samochodów.


Ciągle inwestujemy w rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia i pracę z doświadczoną kadrą.


 


Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne projekty i wdraża je w życie – zaaplikuj do Delphi!


Informacje na temat aktualnych rekrutacji na www.delphikrakow.pl

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze mi się pracowało

anonimowo
Całkiem konkretna firma. Solidne wynagrodzenie, fajne szkolenia, mili ludzie. To tak w skrócie. Sama praca w Delphi też należała do ciekawych, na pewno się tam nie nudziłem. Zakres obowiązków był ściśle określony bez żadnych niedomówień, wszystko jak należy. Jedynym minusem było to, że czasami jednak stres dawał się we znaki. Ale to trzeba się uodpornić, bo wszędzie może być stresująco. Ja oceniam dobrze tego pracodawcę i mogę polecić go innym.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: MotoryzacjaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zgłosiłem się tam jakiś czas temu na staż. Standardowa procedura, wysłałem CV, potem krótki wywiad telefoniczny i zaproszenie do firmy. Podczas właściwej rozmowy o pracę w Delphi brały udział aż cztery osoby, trochę mnie to zdziwiło, ale od razu widać, że poważnie i kompleksowo podchodzą do tematu, mimo że miał być to tylko staż. Przynajmniej połowa pytań była w języku obcym, także znajomość angielskiego na dobrym poziomie to must have. Atmosfera ogółem bardzo przyjemna, wypytywali mnie szczegółowo o różne rzeczy, ale miałem wrażenie, że po prostu chcą mnie dobrze poznać, to nie było żadne przesłuchanie. Pytania takie jak zwykle na rozmowach o pracę: wiedza o firmie, doświadczenie, jak zachowałbym się w danej sytuacji.