Neapco Europe

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Neapco Europe

Neapco designs, manufactures and distributes OEM and aftermarket driveline products for automotive, light truck, heavy truck, off-road, agriculture, and industrial/construction applications throughout the globe. To meet our customers’ requirements of a robust, high-performance, competitively priced product, we combine innovative in-house design, efficient production, world-class sourcing and quality assurance processes with great people who provide the attention to detail and service which clearly sets us apart.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Bardzo rozwojowe miejsce typowo dla ambitnych

2016-04-26
anonimowo
To jest firma, w której sprawdzą się i młodzi ambitni i ludzie z doświadczeniem. Zresztą mam wrażenie, że tu zbierają najlepszych w swojej branży jakich mogą znaleźć i przekonać. To fajnie, bo ci młodzi mogą się od nich uczyć, bo jest od kogo.

Mi odpowiadała sama branża, wysokość pensji jaką mi zaproponowali, godziny pracy, stały rozwój, świetna atmosfera, różnorodny asortyment i ta współpraca z ludźmi zdecydowanie znającymi się na tym czym się zajmują.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz