Deloitte

Doradztwo / Konsulting

O Deloitte

Deloitte


Zatrudniamy 245 000 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce ponad 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.


www.kariera.deloitte.pl | fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.KarieraTwój wybór ma znaczenie


Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie:


Audit & Assurance – badanie sprawozdań finansowych, doradztwo biznesowe oraz ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy


Konsulting strategiczny, technologiczny i zarządzanie ryzykiem: doradztwo, strategia i operacje, analityka, zrównoważony rozwój i CSR, sektor publiczny, energetyka, technologia, cyfryzacja, transformacje IT, wdrożenia platform (Finevare, Exante, SAP, Salesforce, T24), integracje systemów IT, robotyka, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem w finansach i IT, aktuariat, finanse, innowacje, zarządzanie markami, kreacja, komunikacja marketingowa i reklama, user experience.


Doradztwo Podatkowe - zarządzanie ryzykiem podatkowym, przeglądy i postępowania podatkowe, bieżące doradztwo dla lokalnych i międzynarodowych klientów w zakresie wszystkich podatków (PIT, CIT, VAT, cło, akcyza, ceny transferowe), projektowanie systemów informatycznych automatyzujących rozliczenia podatkowe (TaxCube).


Kancelaria Deloitte Legal – usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa farmaceutycznego i energetycznego, prawa pracy, ochrony danych osobowych.


Doradztwo Finansowe – fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne i kapitałowe, wyceny i modelowanie, finansowe due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom


Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie – wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.


Branże, w których się specjalizujemy to: sektor finansowy, energetyka, technologie, media i telekomunikacja, sektor dóbr konsumenckich, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, przemysł samochodowy, branża sportowa, firmy rodzinne.Twoja decyzja ma znaczenie


Kogo szukamy?


Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.


Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!


Oferta dla studentów i absolwentów > sprawdź na

 • płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu
 • Deloitte European Internship Program – program praktyk międzynarodowyc
 • Tax Track – płatne praktyki dla studentów prawa i administracji już od I roku studiów
 • Bachelor Track – oferta pracy w Audycie na 8 miesięcy (z możliwością przedłużenia) dla osób z tytułem licencjata lub inżyniera. Dla tych, którzy chcą nabrać doświadczenia przed studiami II stopnia lub w ich trakcie.
 • Praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowymAkademia Biznesu by Deloitte – prosta droga na płatne praktyki w Deloitte.


W Deloitte chętnie dzielimy się wiedzą. Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowany program edukacyjny skierowany do studentów, którzy chcą poszerzać znajomość zagadnień biznesowych oraz praktycznie wykorzystać wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów. Jest wiele możliwości: Rachunkowość, Podatki, Prawo, Dealmaker, Konsulting strategiczny, IT, Zarządzanie ryzykiem w firmie, Quants, Finanse, Audyt.

Wyróżniający sie

̨ uczestnicy otrzymuja

̨ nagrody finansowe i rzeczowe oraz możliwość skróconego procesu rekrutacji na płatne prakty

ki w

Deloitte.Nabór do kolejnej edycji Akademii Biznesu by Deloitte ruszy w październiku 2018 roku.Twój rozwój ma znaczenieCo robimy, aby #LudzieDeloi

tte byli dumni ze swojej p

racy i chcieli pracować właśnie dla nas?

#stabilna firmaW Deloitte możesz czuć się bezpiecznie. Globalna firma, ponad 25 lat na rynku polskim, ogromne doświadczenie i kompetencje ekspertów, zaufanie klientów – mamy solidne podstawy, żeby zagwarantować Ci stabilne warunki zatrudnienia.


#rozwójRealne możliwości rozwoju. Finansujemy pracownikom egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.); jasna ścieżka kariery, szkolenia merytoryczne, językowe, miękkie. Kompetencje liderskie naszych menedżerów rozwijamy m.in. w Deloitte University (w ramach, którego funkcjonuje 5 placówek: w Brukseli, USA, Singapurze, Indiach oraz w Kanadzie). Mówiąc wprost: dajemy przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.


#dzielimy się wiedząUczestniczymy w ważnych debatach publicznych, konferencjach, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw społecznych) oraz organizacje sportowe (jesteśmy m.in. partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego). Ze studentami dzielimy się wiedzą na warsztatach Akademii Biznesu by Deloitte.


#liderKażdy projekt to duża odpowiedzialność. Niezależnie od tego czy dopiero dołączyłeś do Deloitte i rozpoczynasz swoją ścieżkę kariery czy jesteś już doświadczonym pracownikiem – zawsze masz wsparcie lidera – mentora, który dba o Twój rozwój, żebyś i Ty mógł rozwijać innych, dzięki czemu rozwijasz swoje umiejętności liderskie, pracy w zespole i zwinnego zarządzania projektami #agile


#Impact that mattersWierzymy, że to, co robimy ma znaczenie i jest ważne – to dla nas naturalna motywacja. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nie tylko wiedzę i konkretne rozwiązania, ale przekazujemy im także naszą kulturę pracy – etykę oraz jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie i zaangażowanie pracowników.


#Zdrowe podejście do

rozwoju
Deloitte Employee We

ll - being Program


wynika z naszego przekonania, że rozwój zawodowy i osobisty idzie ze sobą w parze. Trochę jak Deloitte. I kropka [Symbol] Zawsze razem, efektywnie się uzupełniają dając równowagę i przestrzeń do rozwoju.


Twoje zdrowie ma znaczenie. Masażysta, fizjoterapeuta oraz siłownia na terenie biura, wypożyczalnia rowerów firmowych to tylko niektóre pozycje programu well-being. Ergonomiczne miejsca pracy w nowoczesnych biurowcach (regulowane biurka, fotele, zewnętrzne monitory), świeże owoce, Deloitte Adventure Team – czyli drużyna zrzeszająca sportowców: biegaczy, piłkarzy i wielu innych pasjonatów sportu, których nie brak wśród naszych pracowników.Wszystko zależy od Ciebie.Aplikuj onlinewww.kariera.deloitte.pl
Bądź naszym e-ambasadorem!


www.kariera.deloitte.pl

|

fb.com/Deloitte.Kariera

|

Instagram.com/Deloitte.Kariera

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nawał pracy

anonimowo
W Deloitte praca do lekkich nie należy, trzeba się nieźle napracować. Często nie da się ze wszystkim wyrobić, bo dostaje się ogrom zadań do wykonania w ciągu jednego dnia, więc wtedy pozostają nadgodziny. Dla mnie to duży minus, wolę jednak tryb 8 godzin i do domu, a nie ciągłe zostawanie do późna w pracy. W pewnym momencie już przestałam wyrabiać, więc zdecydowałam się odejść. Fakt, kasa była całkiem niezła i jeszcze benefity do tego, ale pieniądze to dla mnie nie wszystko. Plusem na pewno było to, że dzięki wpisowi z Deloitte szybko znalazłam inną pracę, jednak znana marka robi swoje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent/Praktykant w Dziale Audytu (Praktyka/Staż)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Testy analityczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
 • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja nawet na takie stanowisko do takiej firmy musiała być trudna. Od początku zdawałam sobie sprawę jak to może wyglądać zwłaszcza, że trochę czytałam i szukałam informacji. Po wysłaniu aplikacji dostałam zaproszenie na testy i to był testy z angielskiego i test analityczny. W mojej ocenie były o takim średnim poziomie trudności, ale ja z angielskim radzę sobie dosyć dobrze.

Nie byłam przygotowana na assessment center i w ogóle nie wiedziałam jak to może wyglądać a tutaj zrobili to całe AC. W praktyce nic strasznego można poznać innych kandydatów i osoby z firmy są zadania pojedyncze i w grupach. Dopiero jak się dostanie do ostatniej części to jest normalna rozmowa, ale do tego etapu ja nie doszłam.