Deloitte

Doradztwo / Konsulting

O Deloitte

Deloitte


Zatrudniamy 245 000 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce ponad 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.


www.kariera.deloitte.pl | fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.KarieraTwój wybór ma znaczenie


Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie:


Audit & Assurance – badanie sprawozdań finansowych, doradztwo biznesowe oraz ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy


Konsulting strategiczny, technologiczny i zarządzanie ryzykiem: doradztwo, strategia i operacje, analityka, zrównoważony rozwój i CSR, sektor publiczny, energetyka, technologia, cyfryzacja, transformacje IT, wdrożenia platform (Finevare, Exante, SAP, Salesforce, T24), integracje systemów IT, robotyka, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem w finansach i IT, aktuariat, finanse, innowacje, zarządzanie markami, kreacja, komunikacja marketingowa i reklama, user experience.


Doradztwo Podatkowe - zarządzanie ryzykiem podatkowym, przeglądy i postępowania podatkowe, bieżące doradztwo dla lokalnych i międzynarodowych klientów w zakresie wszystkich podatków (PIT, CIT, VAT, cło, akcyza, ceny transferowe), projektowanie systemów informatycznych automatyzujących rozliczenia podatkowe (TaxCube).


Kancelaria Deloitte Legal – usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa farmaceutycznego i energetycznego, prawa pracy, ochrony danych osobowych.


Doradztwo Finansowe – fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne i kapitałowe, wyceny i modelowanie, finansowe due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom


Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie – wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.


Branże, w których się specjalizujemy to: sektor finansowy, energetyka, technologie, media i telekomunikacja, sektor dóbr konsumenckich, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, przemysł samochodowy, branża sportowa, firmy rodzinne.Twoja decyzja ma znaczenie


Kogo szukamy?


Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.


Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!


Oferta dla studentów i absolwentów > sprawdź na

 • płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu
 • Deloitte European Internship Program – program praktyk międzynarodowyc
 • Tax Track – płatne praktyki dla studentów prawa i administracji już od I roku studiów
 • Bachelor Track – oferta pracy w Audycie na 8 miesięcy (z możliwością przedłużenia) dla osób z tytułem licencjata lub inżyniera. Dla tych, którzy chcą nabrać doświadczenia przed studiami II stopnia lub w ich trakcie.
 • Praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowymAkademia Biznesu by Deloitte – prosta droga na płatne praktyki w Deloitte.


W Deloitte chętnie dzielimy się wiedzą. Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowany program edukacyjny skierowany do studentów, którzy chcą poszerzać znajomość zagadnień biznesowych oraz praktycznie wykorzystać wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów. Jest wiele możliwości: Rachunkowość, Podatki, Prawo, Dealmaker, Konsulting strategiczny, IT, Zarządzanie ryzykiem w firmie, Quants, Finanse, Audyt.

Wyróżniający sie

̨ uczestnicy otrzymuja

̨ nagrody finansowe i

rzeczowe oraz możliwo

ść skróconego procesu rekrutacji na płatne pr

akty


ki w

Deloitte.Nabór do kolejnej edycji Akademii Biznesu by Deloitte ruszy w październiku 2018 roku.Twój rozwój ma znaczenieCo robimy, aby #LudzieDeloi

tte byli dumni ze swojej p

racy i chcieli pracować wł

aśnie dla nas?


#stabilna firmaW Deloitte możesz czuć się bezpiecznie. Globalna firma, ponad 25 lat na rynku polskim, ogromne doświadczenie i kompetencje ekspertów, zaufanie klientów – mamy solidne podstawy, żeby zagwarantować Ci stabilne warunki zatrudnienia.


#rozwójRealne możliwości rozwoju. Finansujemy pracownikom egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.); jasna ścieżka kariery, szkolenia merytoryczne, językowe, miękkie. Kompetencje liderskie naszych menedżerów rozwijamy m.in. w Deloitte University (w ramach, którego funkcjonuje 5 placówek: w Brukseli, USA, Singapurze, Indiach oraz w Kanadzie). Mówiąc wprost: dajemy przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.


#dzielimy się wiedząUczestniczymy w ważnych debatach publicznych, konferencjach, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw społecznych) oraz organizacje sportowe (jesteśmy m.in. partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego). Ze studentami dzielimy się wiedzą na warsztatach Akademii Biznesu by Deloitte.


#liderKażdy projekt to duża odpowiedzialność. Niezależnie od tego czy dopiero dołączyłeś do Deloitte i rozpoczynasz swoją ścieżkę kariery czy jesteś już doświadczonym pracownikiem – zawsze masz wsparcie lidera – mentora, który dba o Twój rozwój, żebyś i Ty mógł rozwijać innych, dzięki czemu rozwijasz swoje umiejętności liderskie, pracy w zespole i zwinnego zarządzania projektami #agile


#Impact that mattersWierzymy, że to, co robimy ma znaczenie i jest ważne – to dla nas naturalna motywacja. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nie tylko wiedzę i konkretne rozwiązania, ale przekazujemy im także naszą kulturę pracy – etykę oraz jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie i zaangażowanie pracowników.


#Zdrowe podejście do

rozwoju
Deloitte Employee We

ll - being Program


wynika z naszego przekonania, że rozwój zawodowy i osobisty idzie ze sobą w parze. Trochę jak Deloitte. I kropka [Symbol] Zawsze razem, efektywnie się uzupełniają dając równowagę i przestrzeń do rozwoju.


Twoje zdrowie ma znaczenie. Masażysta, fizjoterapeuta oraz siłownia na terenie biura, wypożyczalnia rowerów firmowych to tylko niektóre pozycje programu well-being. Ergonomiczne miejsca pracy w nowoczesnych biurowcach (regulowane biurka, fotele, zewnętrzne monitory), świeże owoce, Deloitte Adventure Team – czyli drużyna zrzeszająca sportowców: biegaczy, piłkarzy i wielu innych pasjonatów sportu, których nie brak wśród naszych pracowników.Wszystko zależy od Ciebie.Aplikuj onlinewww.kariera.deloitte.pl
Bądź naszym e-ambasadorem!


www.kariera.deloitte.pl

|

fb.com/Deloitte.Karier

a


|

Instagram.com/Deloit

te.Kariera

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Duży pracy, ale dobre zarobki

anonimowo
W tej firmie pracy jest bardzo dużo, to trzeba przyznać. Nadgodziny to częsta praktyka tutaj i jak komuś to przeszkadza, to powinien jednak przemyśleć czy chce tu pracować, bo bez tego się nie obędzie. Jeżeli projekt jest do zrobienia na konkretny termin to trzeba się wyrobić i tyle. Ale jak to w życiu bywa – coś za coś. W zamian za konieczność długiej pracy ja otrzymałem tu porządną dawkę wiedzy i doświadczenia. Pracuję w Deloitte już dość długo i mimo wszystko jestem zadowolony. Ludzie są świetni i można tu awansować, a wtedy rośnie też pensja i to do naprawdę wysokiej stawki. Jeżeli ktoś nie boi się pracy, to jak najbardziej warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Elastyczny czas pracy
 • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Testy analityczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
 • Assessment centre
 • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rzetelna i dokładna rekrutacja. Widać, że w Deloitte szukają konkretnych ludzi z konkretnymi umiejętnościami i predyspozycjami, bo wszystko to jest skrupulatnie sprawdzane. Było dużo etapów. Najpierw standardowo, wysłałam CV, a potem oni się do mnie odezwali. Najpierw miałam wypełnić testy online. Jedno co na pewno trzeba umieć zanim się wyśle aplikację do tej firmy, to język angielski. Bez tego to raczej nie ma się zbyt wielkich szans, żeby się dostać. I weryfikują tę znajomość języka właśnie podczas tego testu. Oprócz tego była też część bardziej analityczna. To wszystko było dosyć trudne, ale przede wszystkim czasochłonne. Ale jakoś przez to przebrnęłam i za jakiś czas dostałam zaproszenie do nich na AC. Nigdy wcześniej nie brałam w czymś takim udziału, więc bardzo się stresowałam. Ale akurat niepotrzebnie, bo nie było tak źle. Tylko znowu – strasznie długo to trwało. I potem znowu musiałam poczekać kilka dni i w końcu zaprosili mnie na taką normalną rozmowę. Tutaj już standardowo: rozmowa o doświadczeniu, wykształceniu, motywacji itp. Ogółem, to prosto nie było, ale nie mogę odmówić im profesjonalizmu.