Deloitte

Doradztwo / Konsulting

O Deloitte

Deloitte

Zatrudniamy 245 000 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce ponad 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.


www.kariera.deloitte.pl | fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera


Snapchat: DeloitteKarieraTwój wybór ma znaczenie


Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie:


Audit & Assurance – badanie sprawozdań finansowych, doradztwo biznesowe oraz ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy


Konsulting strategiczny, technologiczny i zarządzanie ryzykiem: doradztwo, strategia i operacje, analityka, zrównoważony rozwój i CSR, sektor publiczny, energetyka, technologia, cyfryzacja, transformacje IT, wdrożenia platform (Finevare, Exante, SAP, Salesforce, T24), integracje systemów IT, robotyka, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem w finansach i IT, aktuariat, finanse, innowacje, zarządzanie markami, kreacja, komunikacja marketingowa i reklama, user experience.


Doradztwo Podatkowe - zarządzanie ryzykiem podatkowym, przeglądy i postępowania podatkowe, bieżące doradztwo dla lokalnych i międzynarodowych klientów w zakresie wszystkich podatków (PIT, CIT, VAT, cło, akcyza, ceny transferowe), projektowanie systemów informatycznych automatyzujących rozliczenia podatkowe (TaxCube).


Kancelaria Deloitte Legal – usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa farmaceutycznego i energetycznego, prawa pracy, ochrony danych osobowych.


Doradztwo Finansowe – fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne i kapitałowe, wyceny i modelowanie, finansowe due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom


Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie – wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.


Branże, w których się specjalizujemy to: sektor finansowy, energetyka, technologie, media i telekomunikacja, sektor dóbr konsumenckich, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, przemysł samochodowy, branża sportowa, firmy rodzinne.Twoja decyzja ma znaczenie


Kogo szukamy?


Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.


Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!


Oferta dla studentów i absolwentów > sprawdź na

 • płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu
 • Deloitte European Internship Program – program praktyk międzynarodowyc
 • Tax Track – płatne praktyki dla studentów prawa i administracji już od I roku studiów
 • Bachelor Track – oferta pracy w Audycie na 8 miesięcy (z możliwością przedłużenia) dla osób z tytułem licencjata lub inżyniera. Dla tych, którzy chcą nabrać doświadczenia przed studiami II stopnia lub w ich trakcie.
 • Praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowym


Akademia Biznesu by Deloitte – prosta droga na płatne praktyki w Deloitte.


W Deloitte chętnie dzielimy się wiedzą. Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowany program edukacyjny skierowany do studentów, którzy chcą poszerzać znajomość zagadnień biznesowych oraz praktycznie wykorzystać wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów. Jest wiele możliwości: Rachunkowość, Podatki, Prawo, Dealmaker, Konsulting strategiczny, IT, Zarządzanie ryzykiem w firmie, Quants, Finanse, Audyt. Wyróżniający się uczestnicy otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe oraz możliwość skróconego procesu rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte.


Nabór do kolejnej edycji Akademii Biznesu by Deloitte ruszy w październiku 2018 roku.Twój rozwój ma znaczenie


Co robimy, aby #LudzieDeloitte byli dumni ze swojej pracy i chcieli pracować właśnie dla nas?


#stabilna firma


W Deloitte możesz czuć się bezpiecznie. Globalna firma, ponad 25 lat na rynku polskim, ogromne doświadczenie i kompetencje ekspertów, zaufanie klientów – mamy solidne podstawy, żeby zagwarantować Ci stabilne warunki zatrudnienia.


#rozwój


Realne możliwości rozwoju. Finansujemy pracownikom egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.); jasna ścieżka kariery, szkolenia merytoryczne, językowe, miękkie. Kompetencje liderskie naszych menedżerów rozwijamy m.in. w Deloitte University (w ramach, którego funkcjonuje 5 placówek: w Brukseli, USA, Singapurze, Indiach oraz w Kanadzie). Mówiąc wprost: dajemy przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.


#dzielimy się wiedzą


Uczestniczymy w ważnych debatach publicznych, konferencjach, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw społecznych) oraz organizacje sportowe (jesteśmy m.in. partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego). Ze studentami dzielimy się wiedzą na warsztatach Akademii Biznesu by Deloitte.


#lider


Każdy projekt to duża odpowiedzialność. Niezależnie od tego czy dopiero dołączyłeś do Deloitte i rozpoczynasz swoją ścieżkę kariery czy jesteś już doświadczonym pracownikiem – zawsze masz wsparcie lidera – mentora, który dba o Twój rozwój, żebyś i Ty mógł rozwijać innych, dzięki czemu rozwijasz swoje umiejętności liderskie, pracy w zespole i zwinnego zarządzania projektami #agile


#Impact that matters


Wierzymy, że to, co robimy ma znaczenie i jest ważne – to dla nas naturalna motywacja. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nie tylko wiedzę i konkretne rozwiązania, ale przekazujemy im także naszą kulturę pracy – etykę oraz jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie i zaangażowanie pracowników.


#Zdrowe podejście do rozwoju


Deloitte Employee Well - being Program wynika z naszego przekonania, że rozwój zawodowy i osobisty idzie ze sobą w parze. Trochę jak Deloitte. I kropka [Symbol] Zawsze razem, efektywnie się uzupełniają dając równowagę i przestrzeń do rozwoju.


Twoje zdrowie ma znaczenie. Masażysta, fizjoterapeuta oraz siłownia na terenie biura, wypożyczalnia rowerów firmowych to tylko niektóre pozycje programu well-being. Ergonomiczne miejsca pracy w nowoczesnych biurowcach (regulowane biurka, fotele, zewnętrzne monitory), świeże owoce, Deloitte Adventure Team – czyli drużyna zrzeszająca sportowców: biegaczy, piłkarzy i wielu innych pasjonatów sportu, których nie brak wśród naszych pracowników.Wszystko zależy od Ciebie.


Aplikuj online


www.kariera.deloitte.pl


Bądź naszym e-ambasadorem!


www.kariera.deloitte.pl | fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera


Snapchat: DeloitteKariera

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna firma spośród innych z tej branży

2016-10-03
anonimowo
Firma wygrywa tym, co proponuje pracownikom. Wymaga ciężkiej pracy i często wiąże się to z zostawaniem dłużej niż standardowe 8 godzin. Teoretycznie czas pracy jest elastyczny w praktyce nie oznacza to niczego dobrego ;) Ale to jeden minus i tylko jeden.

Atmosfera, benefity, projekty, rozwój, pieniądze, znana marka, ludzie, szkolenia -> te wszystkie rzeczy są dobre, bardzo dobre albo super. To przesądza o sile tej marki i o tym, czy warto u nich pracować. Chyba nie muszę dopowiadać, że sądzę, że warto
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Elastyczny czas pracy
 • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent/Praktykant w Dziale Audytu (Praktyka/Staż)

2016-07-29
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Testy analityczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
 • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja nawet na takie stanowisko do takiej firmy musiała być trudna. Od początku zdawałam sobie sprawę jak to może wyglądać zwłaszcza, że trochę czytałam i szukałam informacji. Po wysłaniu aplikacji dostałam zaproszenie na testy i to był testy z angielskiego i test analityczny. W mojej ocenie były o takim średnim poziomie trudności, ale ja z angielskim radzę sobie dosyć dobrze.

Nie byłam przygotowana na assessment center i w ogóle nie wiedziałam jak to może wyglądać a tutaj zrobili to całe AC. W praktyce nic strasznego można poznać innych kandydatów i osoby z firmy są zadania pojedyncze i w grupach. Dopiero jak się dostanie do ostatniej części to jest normalna rozmowa, ale do tego etapu ja nie doszłam.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz