Deloitte

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Deloitte

Wiosenna rekrutacja. Aplikuj online do 10 kwietnia.

Deloitte to różnorodność: ludzi, usług i branż.

Nasza specjalność to doradztwo biznesowe w zakresie audytu, konsultingu strategicznego,technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu, doradztwa podatkowego i prawnego oraz finansowego.Zatrudniamy ponad 244 400 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce w Deloitte pracuje 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.Jako pracodawca, zajmujemy wysokie pozycje w rankingach pracodawców Universum i Trendence w Polsce i na świecie. Finansujemy także pracownikom lekcje języków obcych oraz egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.).


Mistrzyni Polski w kitesurfingu, absolwent szkoły filmowej czy pasjonat pszczelarstwa to tylko 3 przykłady na to, że w Deloitte tworzymy skuteczną drużynę indywidualności. Poznaj naszych ludzi.
Dowiedz się więcej
www.deloitte.com/pl
kariera.deloitte.plWszystko zależy od Ciebie. Deloitte. I kropka.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Świetna firma spośród innych z tej branży

2016-10-03
anonimowo
Firma wygrywa tym, co proponuje pracownikom. Wymaga ciężkiej pracy i często wiąże się to z zostawaniem dłużej niż standardowe 8 godzin. Teoretycznie czas pracy jest elastyczny w praktyce nie oznacza to niczego dobrego ;) Ale to jeden minus i tylko jeden.

Atmosfera, benefity, projekty, rozwój, pieniądze, znana marka, ludzie, szkolenia -> te wszystkie rzeczy są dobre, bardzo dobre albo super. To przesądza o sile tej marki i o tym, czy warto u nich pracować. Chyba nie muszę dopowiadać, że sądzę, że warto
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystent/Praktykant w Dziale Audytu (Praktyka/Staż)

2016-07-29
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz