Deloitte

Logo Deloitte
+ Dodaj opinię
Kraków, Wrocław+5
Deloitte
501+

Deloitte to różnorodność usług, branż i ludzi. Codziennie 244 400 specjalistów w 150 krajach, w tym 2 200 osób w biurach w 9 polskich miastach (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin i Rzeszów) pomaga klientom w zakresie audytu, konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem, doradztwa podatkowego, prawnego oraz finansowego. Lubimy ze sobą pracować, dzielić się wiedzą i wzajemnie inspirować. Wiemy, że razem możemy więcej! Deloitte. I kropka.

Kariera w Deloitte
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

Deloitte Adventure Team

Kogo szukamy?

- studentów i absolwentów przede wszystkim kierunków biznesowych, finansowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji - osób, które są przedsiębiorcze, potrafią myśleć analitycznie, pracować w zespole - praktyków języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie na co najmniej dobrym poziomie - potencjalnych liderów, których predyspozycje przywódcze idą w parze z chęcią dalszej nauki - doświadczonych ekspertów i profesjonalistów z wiedzą finansową, ekonomiczną oraz technologiczną, którzy chcieliby pracować w nowoczesnym i inspirującym miejscu

Making an Impact That Matters

Stawiamy przede wszystkim na rozwój, współpracę, skuteczność działania i różnorodność. Naszą misją jest kreowanie pozytywnych zmian w ramach idei „Making an Impact That Matters”. W Deloitte wierzymy, że siła organizacji leży w dobrze dobranej, skutecznej drużynie pełnej indywidualności, która – dzięki satysfakcji z własnego rozwoju – wpływa na progres innych pracowników, klientów i samej firmy. Tworzymy zespoły cechujące się różnorodnością, potrafiące efektywnie wykorzystywać swoje zainteresowania, a także predyspozycje. Dzielimy się wiedzą, wzajemnie się inspirując i dopełniając. Pracujemy nad projektami istotnymi gospodarczo oraz społecznie. Dbamy o ekologię, aktywnie wdrażamy rozwiązania Diversity & Inclution, edukujemy studentów, licealistów i najmłodszych.

Mamy zdrowe podejście do kariery

Deloitte jest miejscem rozwoju obecnych i przyszłych liderów. Przyjazna kultura organizacyjna wspiera budowanie relacji oraz tworzenie sieci kontaktów na całe życie. Relacje te umacniamy podczas wyjazdów integracyjnych. W ramach [email protected] dzielimy się wiedzą i doświadczeniami – poznajemy historię japońskich drzeworytów ukiyo-e, codzienne życie konsultanta, ultramaratończyka, osiągamy kolejne poziomy wtajemniczenia w zrównoważonej diecie. Świętujemy m.in. Światowy Dzień Zdrowia, Dzień Roweru, Dzień Bez Samochodu, a także Tydzień Różnorodności. Najważniejsze jest dla nas zdrowe podejście do kariery, a dzięki Deloitte Employee Well-being Program rozwój zawodowy i osobisty idą ze sobą w parze.

Twoja szansa na stały rozwój

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność oferowanych szkoleń i zindywidualizowany rozwój kompetencji zawodowych. W Deloitte możesz liczyć na dofinansowania do kwalifikacji zawodowych, certyfikatów branżowych, a nawet studiów. Zapewniamy także dodatkowe dni wolne na przygotowanie do egzaminów. Część szkoleń przeprowadzamy wewnętrznie. W firmie funkcjonują programy menadżerskie oraz rozwojowe np. wprowadzające w rolę dla pracowników nowo promowanych na stanowiska menadżerskie i wyższe. Dodatkowo współpracujemy z Future Centre, które specjalizuje się w kursach językowych dla korporacji (m.in. języki: angielski, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, niemiecki i wiele innych). Praca w Deloitte to różnorodność projektów i klientów – rozwój gwarantowany!

Dbamy o Ciebie i innych

Praca w Deloitte to realizacja projektów dla klientów, czyli brak rutyny i nowe wyzwania. Każdy członek zespołu ma konkretne zadania oraz przestrzeń, aby pracować tak, jak lubi. Jesteśmy innowacyjni nie tylko w sferze usług, lecz także podejścia do pracowników. Udaje się to nam, mimo że część naszej oferty postrzegana jest jako dość tradycyjna. Wierzymy, że za innowacyjnością muszą stać solidne podstawy biznesowe, a tych uczymy młodych ludzi. Jeżeli któryś z nich wpadnie na przełomowy pomysł, na pewno zostanie wysłuchany. Deloitte to także odpowiedzialność społeczna. Nasi eksperci zaangażowali się m.in. w edukację finansową w ramach Uniwersytetu Dzieci. Każdego roku prowadzimy Akademię Biznesu by Deloitte z certyfikowanymi warsztatami dla studentów.

Deloitte Adventure Team

Uwielbiamy sport. Grupa pasjonatów wiele lat temu utworzyła wyjątkową drużynę zrzeszającą pracowników Deloitte na całym świecie. Obecnie w ramach DAT działa wiele sekcji sportowych: od wspinaczy wysokogórskich, przez żeglarzy, aż po maratończyków. Wszyscy zatrudnieni mają dostęp do firmowych rowerów. To tak zwane Mobilne Kropki :) Z rowerów można skorzystać w każdym biurze Deloitte w Polsce. Pracownicy jeżdżą na nich na lunch, wracają do domu po pracy albo np. pożyczają je na weekend.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+4 zdjęcia

Opinie o Deloitte

(9)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

9 opinii

4.0

4.4Atmosfera

4.2Benefity

3.4Możliwość rozwoju

4.3Wynagrodzenie

3.8Work/life balance

19.03.2016
4.4

Bardzo porządna firma i dobre warunki

Chyba nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o tej firmie :) Zarobki były więcej niż przyzwoite, do tego system benefitów ładnie rozwinięty. I karta multisport i prywatna opieka medyczna. Ciekawi ludzie, fajne projekty, szefowie, którzy zawsze byli fair i miła atmosfera pracy. I wysoka kultura. Coś nie mogę przestać się nachwalić tej firmy :) Ale to dobrze o...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie 1

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Deloitte

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.