Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Dalpo

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Dalpo

Dalpo to firma z polskim kapitałem. Działa na rynku od 25 lat, oferując swoim klientom wysokiej jakości produkty marki 3M, między innymi taśmy klejące, dwustronne i kleje przemysłowe. Przedsiębiorstwo otrzymało już kilka nagród, jednymi z najważniejszych są wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa i Super Gazela Biznesu 2014.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężka ale fajna praca

Pomocnik operatora
Niektórzy narzekają, ale moim zdaniem to dobre miejsce pracy. Na start otrzymałem umowę o pracę, firma w uczciwy sposób podchodzi do pracownika, a atmosfera jest niemalże rodzinna. Praca bywa ciężka fizycznie, a wynagrodzenie może nie należy do najwyższych, ale zawsze jest na czas. Dodatkowo firma ciągle się rozwija więc w przypadku rekrutacji wewnętrznych jest realna szansa na awans.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowę w Dalpo wspominam dobrze. Po wysłaniu CV zostałem telefonicznie zaproszony na rozmowę do firmy. Pytali o moją poprzednią pracę, co mi się w niej podobało, a co nie. Było też kilka innych ogólnych pytań. Później miałem powiedzieć trochę o swoich umiejętnościach i jak mógłbym je wykorzystać w tej pracy. Na koniec dostałem sporo informacji jak będzie wyglądać praca - obowiązki, zmiany, wynagrodzenie itp itd. jeśli już rekrutacja pójdzie pozytywnie. Osoby prowadzące rekrutację całkiem miłe. Do niczego nie mam większych zastrzeżeń.