Cultural Care

Human Resources, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Cultural Care

Cultural Care Au Pair to program wymiany kulturowej. Specjalizujemy się w wyjazdach do USA. Przez ponad 25 lat Cultural Care Au Pair stało się największą i najbardziej doświadczoną agencją, umieszczającą au pair w amerykańskich rodzinach. Bedąc częścią EF Education First polagamy na ponad 50-letnim doświadczeniu, oferując najlepsze wsparcie i bezpieczeństwo 15 milionom uczestników naszych programów. Cultural Care Au Pair jest jedyną agencją regulowaną przez Departament Stanu USA, która w ramach swojej organizacji zajmuje się rekrutacją, szkoleniem i umieszczaniem au pair w rodzinach, mamy lokalne biura we wszystkich krajach, z których rekrutujemy au pair, a nasi pracownicy w Bostonie zajmują się łączeniem au pair i rodzin goszczących. Jesteśmy partnerem  American Red Cross, który zaopatruje nasze au pair w szkolenia z pierwszej pomocy oraz CPR. Nasi uczestnicy wracają z USA z płynnym językiem angielskim i certyfikatem z amerykańskiej uczelni, znajdując dzięki temu pracę w Polsce, często w firmach międzynarodowych. 

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super opcja!

Au pair
Widzę, że tutaj dziewczyny już poopisywały wszystko co się da. Ja mogę dodać od siebie, że to naprawdę super opcja! Pod pewnymi warunkami, że się nie ma wielkich zobowiązań, jest się dość odważnym, chce się zwiedzać świat i nie ma się żadnych problemów z angielskim. Nawet jak się ma małe problemy językowe to się szybko poduczy co i jak.

W tej pracy nie chodzi o to żeby super zarabiać tylko żeby zdobywać nowe doświadczenie życiowe. Ja po swoim doświadczeniu w byciu au pair uważam, że to był świetny wybór. Nie wiedziałam co mam zrobić ze sobą po studiach i się okazało, że trafiła mi się super opcja.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Au pair (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Dostać się do tego programu jest wyjątkowo łatwo, wystarczy płynnie mówić po angielsku i mieć doświadczenie w pracy z dziećmi. Ja miałam, więc uznałam, że to doskonały pomysł na wakacje - i dorobię, i zobaczę kawałek świata ;)
  Wypełniłam formularz na stronie i zostałam zaproszona na rozmowę, chyba koło miesiąca później.

  Rozmowa w języku angielskim oczywiście.

  Warto zabrać ze sobą referencje, jeśli się je ma, bo to spory atut w tym wypadku. Jeśli ma się to wszystko o czym pisałam wyżej i prawo jazdy (w większości przypadków jednak wymagają, ale bez się też czasem coś trafi), to rozmowa jest właściwie formalnością.

  Pani na spotkaniu prowadzi po prostu rozmowę, trzeba opowiedzieć, kim się jest, dlaczego chce się jechać no i czy się lubi dzieci :) Ale takie rzeczy to są oczywiste. Nie trwa to wszystko długo, przebiega w bardzo miłej atmosferze, zero stresu ;)

  Najgorsze jest, że czasem trzeba długo poczekać na ofertę, która pasuje i mi i rodzinie ze stanów. Ale całość, o ile ma się takie kwalifikacje, jak pisałam, to tylko formalność ;) i bardzo miłe doświadczenie.