Comperia.pl

Finanse / Ekonomia, Internet / E-commerce

O Comperia.pl

Comperia.pl to pierwszy w Polsce portal umożliwiający w szybki i prosty sposób porównywanie produktów finansowych dedykowanych dla klientów indywidualnych. Obecnie na Comperii porównać można różnego rodzaje kredyty, karty kredytowe, konta osobiste, lokaty oraz ubezpieczenia z 17 towarzystw ubezpieczeniowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca za dobre pieniądze

Anonimowo
Trafiłem w dziesiątkę wysyłając CV do tej firmy. Na rekrutacji miałem mieszane uczucia, ale gdy zacząłem pracę, okazało się, że w Comperia jest super! Duże zróżnicowanie obowiązków, fajny zespół i dobre wynagrodzenie. Czego chcieć więcej?

Poprawiłbym komunikację i zwiększył ilość benefitów, poza tym to naprawdę dobra praca, Polecam każdemu, kto się zastanawia, czy aplikować!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  To była dość specyficzna rozmowa rekrutacyjna. Zaproszono mnie do pokoju, w którym przeprowadzano rozmowy. Były tam 3 Panie, jedna młodsza i dwie nieco starsze. Potrwało to chwilę zanim rekruterki zaczęły zadawać mi jakiekolwiek pytania. Na początku jedna z Pań opowiedziała mi co nieco o firmie po czym zaczęły się pytania skierowane do mnie - skąd pomysł pracy na takim stanowisku, dlaczego złożyłam swoje cv, jakie miałam do tej pory doświadczenia zawodowe itp. Generalnie jeśli chodzi o pytania to była to raczej standardowa rekrutacja. Dopiero pod koniec Panie zaczęły mnie pytać o takie rzeczy jak ulubiony kolor i inne kwestie kompletnie nie związane z pracą.