Comperia.pl

Finanse / Ekonomia, Internet / E-commerce

O Comperia.pl

Comperia.pl to pierwszy w Polsce portal umożliwiający w szybki i prosty sposób porównywanie produktów finansowych dedykowanych dla klientów indywidualnych. Obecnie na Comperii porównać można różnego rodzaje kredyty, karty kredytowe, konta osobiste, lokaty oraz ubezpieczenia z 17 towarzystw ubezpieczeniowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetne praktyki!

2016-05-09
Praktykant
Zanim byłem u nich na praktykach nie czytałem żadnych opinii itp. więc nie wiedziałem czy będę robić kawę czy raczej dadzą mi coś sensownego ;D Okazało się na szczęście, że to drugie ;)

Pokazali mi dużo ciekawych rzeczy, miałem swoje sprawy do ogarnięcia. Atmosfera świetna godziny dopasowane do moich możliwości, ludzie super :D

Dali mi się rozwinąć i wiadomo przy tym zdobyłem fajny wpis do CV :) A jeszcze miałem do nich super dojazd, więc już w ogóle nie miałem na co narzekać ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds sprzedaży ubezpieczeń (Praca)

  2016-01-14
  Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  W sumie sympatyczna była ta rozmowa kwalifikacyjna. Najpierw miałem opowiadać o sobie, czyli czym się do tej pory zajmowałem, czemu zdecydowałem się wysłać swoje CV do nich, czym się interesuje i jak spędzam wolny czas, czy osiągałem sukcesy sprzedażowe i jaki był mój największy sukces, na ile znam się na branży ubezpieczeń, czy realizowałem plany w poprzedniej firmie i inne tego typu zagadnienia. Wbrew pozorom siedziałem tam całkiem długo, a myślałem, że to będzie raz dwa i po rozmowie.

  Na zakończenie zaczęła mówić pani prowadząca rekrutację, ale niewiele mi rozjaśniła na temat sposobu zatrudnienia, pieniędzy oferowanych przez nich i pozostałych kwestii w tym zakresie. To trochę niedobrze, bo wyjaśnienia się by przydały.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz